Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zadni svetlo honda xr400

#1 15.09.2009 22:39:21

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

zadni svetlo honda xr400


mam problem se zadnim svetlem vymenim zarovku a sviti ale tak za deset minut vyhori vlakno u svetla brzdove funguje porad nevite co to muze byt?

 offline 

 

#2 15.09.2009 23:12:36

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


ok tak az to pomerim dam vedet co mi stoho leze jinak dik za tip  ano

 offline 

 

#3 16.09.2009 06:11:12

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: zadni svetlo honda xr400


Tak tam hoď LED, ta v sobě odpory má a těm dražším nevadí třeba i 18V  cool  ano


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 16.09.2009 16:50:54

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


ELEKTRIKA JE SVINĚ NENI VIDĚT A TEČE I DO KOPCE  heh2

A proč tedy nepraskne i vlákno žárovky v předním světle? Změř to, a pokud to bude kolem 14,5 V tak by to ještě mělo bejt v pohodě. Ty žárovky jsou od stejnýho výrobce - myslím třeba jako že výrobní vada  hmm


Vem za ní

 offline 

 

#5 16.09.2009 17:42:11

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


Jáárda napsal(a):

petan napsal(a):

ELEKTRIKA JE SVINĚ NENI VIDĚT A TEČE I DO KOPCE  heh2

A proč tedy nepraskne i vlákno žárovky v předním světle? Změř to, a pokud to bude kolem 14,5 V tak by to ještě mělo bejt v pohodě. Ty žárovky jsou od stejnýho výrobce - myslím třeba jako že výrobní vada  hmm

to je fakt na Guzzách taky spíš odcházejí zadní žárovky a připisuje se to vybracím  hmm

jako nevim predni zarovky so obe ok celou dobu a z vibraci no nevim sem to vymenil jel pouze asfalt a stejne pinkla a od stejnoho vyrobce asi taky nebudou ale to nevim jiste smile

 offline 

 

#6 16.09.2009 19:25:14

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


jo a jeste jedna vec vim ze to nepatri do elektriky ale co uz. ani za boha nemuzu povolit sroubek na prednim kalipru abych si vymenil desticky tak jestli nema nekdo nejakej tip jak nato?

 offline 

 

#7 16.09.2009 20:45:55

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


oretone-Nazdar.Presne tento problem som riesil nedavno.... Dal som dole cely strmen a medzi platnickamy mas potom kusok miesta. Myslel som si ze to pojde nejakymi kliestamy povolit,ale ani za boha.Pravdepodobne mas zodratu  tu imbusovu hlavicku co tam je... Nepomohlo klepanie,striekanie sprejmi proste nic.Este to tam je zapustene,takze spatny pristup...Nakoniec pomohlo odvrtanie a narezanie noveho zavitu.Ten stift som kupoval origo.Inak je tam potom zavit M10 so stupanim 1,0 co je trochu atipicke.Este nieco? usch

Editoval PETOX (16.09.2009 20:46:56)

 offline 

 

#8 16.09.2009 20:49:03

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


oretone napsal(a):

jo a jeste jedna vec vim ze to nepatri do elektriky ale co uz. ani za boha nemuzu povolit sroubek na prednim kalipru abych si vymenil desticky tak jestli nema nekdo nejakej tip jak nato?

Kalipr je ten imbus šroub co se na něm pohybuje brzdič??

Trhák + gola-imbus přiměřeně zaber a klepni na ten trhák,   nebo rázovej utahovák před tím to můžeš prostříknout sprejem na povolování šroubů


Vem za ní

 offline 

 

#9 16.09.2009 20:50:45

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


PETOX napsal(a):

oretone-Nazdar.Presne tento problem som riesil nedavno.... Dal som dole cely strmen a medzi platnickamy mas potom kusok miesta. Myslel som si ze to pojde nejakymi kliestamy povolit,ale ani za boha.Pravdepodobne mas zodratu  tu imbusovu hlavicku co tam je... Nepomohlo klepanie,striekanie sprejmi proste nic.Este to tam je zapustene,takze spatny pristup...Nakoniec pomohlo odvrtanie a narezanie noveho zavitu.Ten stift som kupoval origo.Inak je tam potom zavit M10 so stupanim 1,0 co je trochu atipicke.Este nieco? usch

hmm  ee3 byl si rychlejší ano


Vem za ní

 offline 

 

#10 16.09.2009 20:51:38

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


petan-Tiez neviem co je kalipr,ale ak ma zdraty ten imbus tak niet inej pomoci ako odvrtanie....

 offline 

 

#11 16.09.2009 20:55:35

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


petan-Neplac, to bude dobre....... big_smile   Kazda rada sa ceni......

 offline 

 

#12 16.09.2009 20:58:33

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


tak sem nasel na jednom foru jak to udelal jeden manik tak to asi taky skusim big_smile  http://www.cbr250.com/cbr250/forum/topi … shit,cibby   je to sice cbr 250 ale je ten sroub je presne na stejnem miste jako ten muj

 offline 

 

#13 16.09.2009 21:02:36

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


PETOX napsal(a):

petan-Tiez neviem co je kalipr,ale ak ma zdraty ten imbus tak niet inej pomoci ako odvrtanie....

Hm, pokud se hlava toho imbusu předem nevyčistí a je k tomo trochu žveklej ibus key , tak to většinou dopadne ne


Vem za ní

 offline 

 

#14 16.09.2009 21:04:38

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


oretone napsal(a):

tak sem nasel na jednom foru jak to udelal jeden manik tak to asi taky skusim big_smile  http://www.cbr250.com/cbr250/forum/topi … shit,cibby   je to sice cbr 250 ale je ten sroub je presne na stejnem miste jako ten muj

Jo vytahovák, to by mohlo klapnout


Vem za ní

 offline 

 

#15 16.09.2009 21:09:46

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


no ten vutahovak mu prave taky nefungoval podivej na obrazek nize smile  a ja tam taky nemam imbus jenom obyc hlavicku na plochy sroubovak takze napicu ne proste tam ten mensi sroubovak nabouchal a vykroutil to ven

Editoval oretone (16.09.2009 21:11:32)

 offline 

 

#16 16.09.2009 21:10:32

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


Hmm.Naradie mam znackove v tom chyba nebude.Teraz tak kukam schvalne do manualu a co nevidim?  Pred tym stiftom co som nemohol aj ja vybrat je este nejaka ochranna krytka ktora ma chranit prave ten stift....Ja ju tam ani nemam preto my to poskodilo ten zavit.A s toho linku co tu dal oretone prave ten typek nemohol odkrutit tu krytku ak to moj rozum pochopil spravne...Tam bi to slo,ale priamo na stift asi nee.daj potom vediet ako si dopadol... smile

 offline 

 

#17 16.09.2009 21:13:08

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


Aha.Uz v tom je jasno.takze oretone si iba pri hlavicke.Imbus ta caka este pod nou.... usch

 offline 

 

#18 16.09.2009 21:14:53

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


PETOX napsal(a):

Aha.Uz v tom je jasno.takze oretone si iba pri hlavicke.Imbus ta caka este pod nou.... usch

no supr  lol lepsi nevedet nez si na to pridu sam takhle cloveka stresovat  heh1

 offline 

 

#19 16.09.2009 21:20:23

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


oretone- Nezufaj  lol  Kedze tam mas tu ciapocku,tak bi Ti potom ten stift mal ist teoreticky vonku lahko,kedze prave ta ciapocka ten zavit chrani...A ak nepojde tak citaj co je napisane hore usch

 offline 

 

#20 16.09.2009 21:26:26

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


PETOX napsal(a):

oretone- Nezufaj  lol  Kedze tam mas tu ciapocku,tak bi Ti potom ten stift mal ist teoreticky vonku lahko,kedze prave ta ciapocka ten zavit chrani...A ak nepojde tak citaj co je napisane hore usch

tu krytku tam mam na 100% takze snad to bude v poho a imbusu mam fungl nove tak pak dam vedet jak sem dopad

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů