|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 zadni svetlo honda xr400#1 15.09.2009 22:39:21
zadni svetlo honda xr400mam problem se zadnim svetlem vymenim zarovku a sviti ale tak za deset minut vyhori vlakno u svetla brzdove funguje porad nevite co to muze byt? offline #2 15.09.2009 23:12:36
Re: zadni svetlo honda xr400ok tak az to pomerim dam vedet co mi stoho leze jinak dik za tip offline #3 16.09.2009 06:11:12
Re: zadni svetlo honda xr400Tak tam hoď LED, ta v sobě odpory má a těm dražším nevadí třeba i 18V Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #4 16.09.2009 16:50:54
Re: zadni svetlo honda xr400ELEKTRIKA JE SVINĚ NENI VIDĚT A TEČE I DO KOPCE Vem za ní offline #5 16.09.2009 17:42:11
Re: zadni svetlo honda xr400
jako nevim predni zarovky so obe ok celou dobu a z vibraci no nevim sem to vymenil jel pouze asfalt a stejne pinkla a od stejnoho vyrobce asi taky nebudou ale to nevim jiste offline #6 16.09.2009 19:25:14
Re: zadni svetlo honda xr400jo a jeste jedna vec vim ze to nepatri do elektriky ale co uz. ani za boha nemuzu povolit sroubek na prednim kalipru abych si vymenil desticky tak jestli nema nekdo nejakej tip jak nato? offline #7 16.09.2009 20:45:55
Re: zadni svetlo honda xr400oretone-Nazdar.Presne tento problem som riesil nedavno.... Dal som dole cely strmen a medzi platnickamy mas potom kusok miesta. Myslel som si ze to pojde nejakymi kliestamy povolit,ale ani za boha.Pravdepodobne mas zodratu tu imbusovu hlavicku co tam je... Nepomohlo klepanie,striekanie sprejmi proste nic.Este to tam je zapustene,takze spatny pristup...Nakoniec pomohlo odvrtanie a narezanie noveho zavitu.Ten stift som kupoval origo.Inak je tam potom zavit M10 so stupanim 1,0 co je trochu atipicke.Este nieco? Editoval PETOX (16.09.2009 20:46:56) offline #8 16.09.2009 20:49:03
Re: zadni svetlo honda xr400
Kalipr je ten imbus šroub co se na něm pohybuje brzdič?? Vem za ní offline #9 16.09.2009 20:50:45
Re: zadni svetlo honda xr400
Vem za ní offline #10 16.09.2009 20:51:38
Re: zadni svetlo honda xr400petan-Tiez neviem co je kalipr,ale ak ma zdraty ten imbus tak niet inej pomoci ako odvrtanie.... offline #11 16.09.2009 20:55:35
Re: zadni svetlo honda xr400petan-Neplac, to bude dobre....... offline #12 16.09.2009 20:58:33
Re: zadni svetlo honda xr400tak sem nasel na jednom foru jak to udelal jeden manik tak to asi taky skusim offline #13 16.09.2009 21:02:36
Re: zadni svetlo honda xr400
Hm, pokud se hlava toho imbusu předem nevyčistí a je k tomo trochu žveklej ibus Vem za ní offline #14 16.09.2009 21:04:38
Re: zadni svetlo honda xr400
Jo vytahovák, to by mohlo klapnout Vem za ní offline #15 16.09.2009 21:09:46
Re: zadni svetlo honda xr400no ten vutahovak mu prave taky nefungoval podivej na obrazek nize Editoval oretone (16.09.2009 21:11:32) offline #16 16.09.2009 21:10:32
Re: zadni svetlo honda xr400Hmm.Naradie mam znackove v tom chyba nebude.Teraz tak kukam schvalne do manualu a co nevidim? Pred tym stiftom co som nemohol aj ja vybrat je este nejaka ochranna krytka ktora ma chranit prave ten stift....Ja ju tam ani nemam preto my to poskodilo ten zavit.A s toho linku co tu dal oretone prave ten typek nemohol odkrutit tu krytku ak to moj rozum pochopil spravne...Tam bi to slo,ale priamo na stift asi nee.daj potom vediet ako si dopadol... offline #17 16.09.2009 21:13:08
Re: zadni svetlo honda xr400Aha.Uz v tom je jasno.takze oretone si iba pri hlavicke.Imbus ta caka este pod nou.... offline #18 16.09.2009 21:14:53
Re: zadni svetlo honda xr400
no supr offline #19 16.09.2009 21:20:23
Re: zadni svetlo honda xr400oretone- Nezufaj offline #20 16.09.2009 21:26:26
Re: zadni svetlo honda xr400
tu krytku tam mam na 100% takze snad to bude v poho a imbusu mam fungl nove tak pak dam vedet jak sem dopad offline |