Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zadni svetlo honda xr400

#21 17.09.2009 17:35:01

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: zadni svetlo honda xr400


OFFMOTO napsal(a):

petan napsal(a):

ELEKTRIKA JE SVINĚ NENI VIDĚT A TEČE I DO KOPCE  heh2

A proč tedy nepraskne i vlákno žárovky v předním světle? Změř to, a pokud to bude kolem 14,5 V tak by to ještě mělo bejt v pohodě. Ty žárovky jsou od stejnýho výrobce - myslím třeba jako že výrobní vada  hmm

já měl na zadním světle u TT350 jen 5W žárovku, teda potkávací byla 5W a brzdový 10W, nebo tak nějak to bylo, a u předku máš o dost výkonější žárovku, víc Watů, na ní taky může jít přepětí ale víc to snese...

Já bych to viděl nejdřív změřit napětí ...
Pokud napětí bude pod 14,5 V je problém v žárovce
Pokud bude napětí nad 14,5  hledal bych problém v regulátoru


Vem za ní

 offline 

 

#22 17.09.2009 18:21:32

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


OFFMOTO napsal(a):

hele a je ta žárovka nějak zabarvená, nebo je jen upálený vlákno? V práci když nám mamlasové koupí žárovičky 26-28V a daj se do 30V, tak jsou za chvíli taky KO, ohřejou se, zčernaj a je po nich. Teď už se to postupně nahrazuje LEDkama s odporem, a je to nesrmtelný...

zkus třeba jinýho výrobce, jiný typ nebo větší výkon žárovky, zkontroluj si podle servisního manuálu jestli tam vůbec máš správný typ žárovky. !!!  geer

je se na to muzu stejne kouknout az zitra takze az pak budu vedet estli mi to prebiji nebo ne a podle manualu tam ma byt 5W coz sem tam dal 5W svetlo 21W brzda a jinak tey LEDky si myslel todle? http://shop.ebay.co.uk/i.html?_kw=12v&_ … m104.l1199   , ale pokud si pamatuju tak myslim ze necernaly jen praskaly ale to si nejsem jisty.no nic zitra budu moudrejsi

 offline 

 

#23 18.09.2009 09:09:28

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: zadni svetlo honda xr400


oretone napsal(a):

OFFMOTO napsal(a):

hele a je ta žárovka nějak zabarvená, nebo je jen upálený vlákno? V práci když nám mamlasové koupí žárovičky 26-28V a daj se do 30V, tak jsou za chvíli taky KO, ohřejou se, zčernaj a je po nich. Teď už se to postupně nahrazuje LEDkama s odporem, a je to nesrmtelný...

zkus třeba jinýho výrobce, jiný typ nebo větší výkon žárovky, zkontroluj si podle servisního manuálu jestli tam vůbec máš správný typ žárovky. !!!  geer

je se na to muzu stejne kouknout az zitra takze az pak budu vedet estli mi to prebiji nebo ne a podle manualu tam ma byt 5W coz sem tam dal 5W svetlo 21W brzda a jinak tey LEDky si myslel todle? http://shop.ebay.co.uk/i.html?_kw=12v&_ … m104.l1199   , ale pokud si pamatuju tak myslim ze necernaly jen praskaly ale to si nejsem jisty.no nic zitra budu moudrejsi

Jo, tomu podobný - tohle je náhrada za dvouvlákno a ty podle toho co jsi psal, máš dvě žárovky ne?


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#24 18.09.2009 20:08:49

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


Suchman napsal(a):

Jo, tomu podobný - tohle je náhrada za dvouvlákno a ty podle toho co jsi psal, máš dvě žárovky ne?

nene prave ze mam  dvouvlakno pouze jednu zarovku

 offline 

 

#25 19.09.2009 11:39:18

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: zadni svetlo honda xr400


No tak to je ono... ale jak ti píšou víš, prvně to změř a pak teprv použij záplatu.


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#26 19.09.2009 20:52:38

oretone
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Motorka: honda xr400r
Věk: 25
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


no nic tak sem to zmeril 14-14.5 tak myslim ze je to v te norme co ste rikali takze sup hodil sem tam novou zarovku a neverili byste cely den slapala a dokonce mi zaclo svitit i svetlo nad znackou. ano tak si rikam ze mam asi nekde obnazene draty a jak ji mam ted obalenou od bahna tak se mi nema jak dostat voda na ty draty a zkratovat to lol
takze jestli ji umyju a zas to pinkne tak je to jasne lol  ale vazne asi musim prekontrolovat draty a pak se uvidi

 offline 

 

#27 14.09.2010 18:32:27

Re: zadni svetlo honda xr400


prosim vas nema nekdo cele zadni svetlo na xr 400 na prodej? smile 

 offline 

 

#28 15.09.2010 08:06:06

Láďa
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 54
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 600r
Věk: 40
0 0

Re: zadni svetlo honda xr400


Řešil jsem to světlem na autobus co mají nahoře ty poziční (červené)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů