Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Světlo 35/35W nebo 55/60W

#1 01.11.2011 17:01:57

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Světlo 35/35W nebo 55/60W


Zdar chlapy, tak jsem se dokopal koupit novou masku na moje XR. Jen řeším zda koupit klasiku 35/35 W nebo si připlatit na halogenu 55/60W co myslíte??? a30  cenovej rozdím 1500Kč a 2200Kč což mě na jednu stranu hodně ovlivňuje ale zase nekupuju to denně tak prosím názory dík  heh2 

http://www.moto-david.eu/ufo-k_10909/ma … 0-z_22584/

Jinak tedy koupím asi toto po dlouhé době schánění origo malého jsem zjistil že nový se nedoplatím a starší asi nemá cenu z ciziny je to paleta. jo pokud mi to bude sedět až to koupím budu tedy prodávat svou origo. vystavím později


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2438_111-20101103_191037.jpg


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#2 01.11.2011 17:22:34

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


Myslíš že ti to altík utáhne? Jsou to 3A navíc.. Já bych to neriskoval a dal opět 35W/35W, na kterou je elektrika dimenzována..

 offline 

 

#3 01.11.2011 17:33:43

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


taky musim neco udelat pro dobrou viditelnost v noci.moje maska se mi libi,ale sviti dost na hovno,vlastne skoro vubec

 offline 

 

#4 01.11.2011 17:44:33

Pepr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Slovensko, Holíč
Motorka: Suzuki DR650se
Věk: 25
1 0

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


adis:

ja mam stejny problem , maska se mi libi ale protoze v noci nevidim prakticky nic tak mam jinou starsi kde je h4 .   ta novsi (na fotce ) je 35 w ale sviti naprd


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1695_dsc00115.jpg

Editoval Pepr (01.11.2011 18:54:41)

 offline 

 

#5 01.11.2011 20:42:35

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


Originál maska na XR s 35W žárovkou svítí naprosto dostatečně pro jízdu v noci. Předtím jsem měl masku UFO a ta svítila tragicky, v podstatě vůbec.. Přitom homologaci měla.

 offline 

 

#6 01.11.2011 21:02:10

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


C.J.:

musím oponovat  a11 , mám na xr ufo masku s 35w a jsem v noci spokojenej ano2  a to jsem jezdíval hoooodně. hlavně od přítelkyně. heart 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#7 01.11.2011 21:20:37

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


já měl tuhle  a svítila hrozně, spíše nesvítila, světlo jen rozptylovala všude do okolí..

http://nd04.jxs.cz/895/859/611d7e68fd_71000915_u.jpg

Po prohození za origo zlepšení o 1000%  usch 

http://nd05.jxs.cz/600/428/edbdf39405_79130668_v2.jpg


apropo KTM s origo světlem svítí oproti XR ani ne třetinu..

 offline 

 

#8 02.11.2011 00:58:59

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


C.J.: Nj tuhle tam mám teď. Bohužel mému oku nelahodí a to vůbec. Hlavně ta parabola, ale faktem je že to asi nějaký důvod má ta velikost. Nejhorší je spočítat kolik času člověk projede v noci oproti dnu kdy je to jedno a vymyslet zda se prostě jen nesmířit s tím vzhledem a nechat to být. Což ušetří peníze, čas a možná to bude lépe svítit. Ale zase nechci aby mi bylo na blití z aktuálního vzhledu motorky. Zlatě za tu úzkou origo ta je dokonalá. No a těch 20 W navíc nevím. Tak když dám do budíků silnější žárovku tak jsem na tom stejně asi. Navíc ted jsem je vyměnil za diody takže při dálkový o 8 W menší odběr a pokud nebudu zrovna brzdit tj 21W tak by to neměl být vůbec problém. aspoň doufám, na to se ještě zkusím někde zeptat schválně. zatím díky za názory ale klidně pište dál beru si z toho dost, přeci jen zkušenost je k nezaplacení


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#9 02.11.2011 11:37:01

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Světlo 35/35W nebo 55/60W


http://www.autolamp.cz/autozarovky/narv … 48121.html

A co jako kompromis zkusit takovou žárovku ?  Patice klasika asymetr, halogen, kompromisní watáž...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů