|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Světlo 35/35W nebo 55/60W#1 01.11.2011 17:01:57
Světlo 35/35W nebo 55/60WZdar chlapy, tak jsem se dokopal koupit novou masku na moje XR. Jen řeším zda koupit klasiku 35/35 W nebo si připlatit na halogenu 55/60W co myslíte??? Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát... offline #2 01.11.2011 17:22:34
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60WMyslíš že ti to altík utáhne? Jsou to 3A navíc.. Já bych to neriskoval a dal opět 35W/35W, na kterou je elektrika dimenzována.. offline #3 01.11.2011 17:33:43
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60Wtaky musim neco udelat pro dobrou viditelnost v noci.moje maska se mi libi,ale sviti dost na hovno,vlastne skoro vubec offline #4 01.11.2011 17:44:33
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60Woffline #5 01.11.2011 20:42:35
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60WOriginál maska na XR s 35W žárovkou svítí naprosto dostatečně pro jízdu v noci. Předtím jsem měl masku UFO a ta svítila tragicky, v podstatě vůbec.. Přitom homologaci měla. offline #6 01.11.2011 21:02:10
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60WC.J.: Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne.... offline #7 01.11.2011 21:20:37
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60Wjá měl tuhle a svítila hrozně, spíše nesvítila, světlo jen rozptylovala všude do okolí.. offline #8 02.11.2011 00:58:59
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60WC.J.: Nj tuhle tam mám teď. Bohužel mému oku nelahodí a to vůbec. Hlavně ta parabola, ale faktem je že to asi nějaký důvod má ta velikost. Nejhorší je spočítat kolik času člověk projede v noci oproti dnu kdy je to jedno a vymyslet zda se prostě jen nesmířit s tím vzhledem a nechat to být. Což ušetří peníze, čas a možná to bude lépe svítit. Ale zase nechci aby mi bylo na blití z aktuálního vzhledu motorky. Zlatě za tu úzkou origo ta je dokonalá. No a těch 20 W navíc nevím. Tak když dám do budíků silnější žárovku tak jsem na tom stejně asi. Navíc ted jsem je vyměnil za diody takže při dálkový o 8 W menší odběr a pokud nebudu zrovna brzdit tj 21W tak by to neměl být vůbec problém. aspoň doufám, na to se ještě zkusím někde zeptat schválně. zatím díky za názory ale klidně pište dál beru si z toho dost, přeci jen zkušenost je k nezaplacení Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát... offline #9 02.11.2011 11:37:01
Re: Světlo 35/35W nebo 55/60Whttp://www.autolamp.cz/autozarovky/narv … 48121.html Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka. offline |