Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

yamaha grizlly 350

#1 24.04.2011 23:00:26

gampl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: yamaha grizzly 350
Věk: 44
0 0

yamaha grizlly 350


Zdravím,neví někdo jak odpojit omezovač motoru na zpátečce ,vím jen že je to v el ....budu rád za každou radu.Radek

 offline 

 

#2 25.04.2011 01:08:45

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: yamaha grizlly 350


zkus vyřadit čidlo na zpatečku bude to brane od toho akorat ti nebude na přístrojovce svítit zpatečka pokud ji tam maš teda vychazím z 400 grizzliho ten měl diody na přistrojovce. ale nevím kde to čidlo je bud u paky nebo na převodovce to najdeš

Editoval Tristan (25.04.2011 01:09:59)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#3 25.04.2011 09:13:05

gampl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: yamaha grizzly 350
Věk: 44
0 0

Re: yamaha grizlly 350


gampl:

dík,kontrolku tam mám ,na převodovce jsem zkusil,odpojit co šlo a nic,zkusím se podívat k řadící páce....

 offline 

 

#4 04.07.2011 14:14:44

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: yamaha grizlly 350


gampl:

Nemáš tam někde tlačítko Overdrive nebo tak nějak? Pokud jo zkus to tlačítko zmáčknout a jet na zpátečku, pokud to bude fungovat tak ho spoj na tvrdo.

 offline 

 

#5 06.07.2011 09:10:01

gampl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: yamaha grizzly 350
Věk: 44
0 0

Re: yamaha grizlly 350


Řezňa:

Ahoj,to tlačítko tam je,ale je nefunkční..... sad 

 offline 

 

#6 06.07.2011 23:53:56

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: yamaha grizlly 350


gampl:

Jaj tak to ti nevím, zkus kouknout na quadmania.cz, tam by toho měli vědět víc

 offline 

 

#7 20.10.2011 22:01:45

gampl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: yamaha grizzly 350
Věk: 44
0 0

Re: yamaha grizlly 350


Pro případné zájemce o tento problém,včera jsem byl u Honze Špinara v Banditservisu ,zkontrolovat ventily a přišlo i na ten omezovač....je to čidlo na převodovce, odpojením by omezovač nepracoval pořád,tak přidal spínač  a když budu potřebovat výkon,tak jednoduše zmáčknu tlačítko .....super servis i přístup k zákazníkovi ,mohu všem doporučit  vyk! PS.to čidlo se musí ukostřit

Editoval gampl (03.06.2012 22:57:59)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů