|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 yamaha grizlly 350#1 24.04.2011 23:00:26
yamaha grizlly 350Zdravím,neví někdo jak odpojit omezovač motoru na zpátečce ,vím jen že je to v el ....budu rád za každou radu.Radek offline #2 25.04.2011 01:08:45
Re: yamaha grizlly 350zkus vyřadit čidlo na zpatečku bude to brane od toho akorat ti nebude na přístrojovce svítit zpatečka pokud ji tam maš teda vychazím z 400 grizzliho ten měl diody na přistrojovce. ale nevím kde to čidlo je bud u paky nebo na převodovce to najdeš Editoval Tristan (25.04.2011 01:09:59) Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn... offline #3 25.04.2011 09:13:05
Re: yamaha grizlly 350gampl: offline #4 04.07.2011 14:14:44
Re: yamaha grizlly 350gampl: offline #5 06.07.2011 09:10:01
Re: yamaha grizlly 350Řezňa: offline #6 06.07.2011 23:53:56
Re: yamaha grizlly 350gampl: offline #7 20.10.2011 22:01:45
Re: yamaha grizlly 350Pro případné zájemce o tento problém,včera jsem byl u Honze Špinara v Banditservisu ,zkontrolovat ventily a přišlo i na ten omezovač....je to čidlo na převodovce, odpojením by omezovač nepracoval pořád,tak přidal spínač a když budu potřebovat výkon,tak jednoduše zmáčknu tlačítko .....super servis i přístup k zákazníkovi ,mohu všem doporučit Editoval gampl (03.06.2012 22:57:59) offline |