Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

tt600r elektrika

#1 18.03.2011 10:58:51

tt600r elektrika


Caute, prosim pomoooc. Mam ttr 600 a ked zapnem svetlo na volnobehu, skape to. Ked idem na rychlosti, zapnem svetlo, vynecha motor, ale hned skoci a funguje v poho. Je to normalne? a11 Dik.

 offline 

 

#2 18.03.2011 11:26:27

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: tt600r elektrika


asi ti probíjí elektrika. Nezkoušels vyměnit žárovku? Zní to jako blbost, ale 2x se mi u TT-R stalo že mi nějakym zpusobem prdla zadni žárovka a jak jsem rožnul světlo, tak mi zdechl motor. Dojižděl jsem za šera asi 30km bez světel dead 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 18.03.2011 11:43:58

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: tt600r elektrika


jou788:

Mě se stalo zase to, že jak je kontrolka světel na palubce v té gumové objímce, tak se mi vevnitř potkali ty plíšky (patice žárovky) a když jsem zapnul světla, tak nejel motor.


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 18.03.2011 14:37:46

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: tt600r elektrika


Me se obcas stavalo, kdyz byla motorka uplne studena, tak po stahnuti sytice a pusteni svetel na volnobeh obcas zhasla, ale nemelo byto byt pravidlem...

 offline 

 

#5 18.03.2011 19:16:08

Re: tt600r elektrika


Navrc.WR-F napsal(a):

asi ti probíjí elektrika. Nezkoušels vyměnit žárovku? Zní to jako blbost, ale 2x se mi u TT-R stalo že mi nějakym zpusobem prdla zadni žárovka a jak jsem rožnul světlo, tak mi zdechl motor. Dojižděl jsem za šera asi 30km bez světel dead 

¨Nemenil som ziarovky, ponevac svietia, ale pozrem na tu zadnu, ci nahodou nieco. Ono mi to urobi len pri zaznuti svetiel, ked to uz svieti, funguje to normalne. Dik.

 offline 

 

#6 18.03.2011 19:21:02

Re: tt600r elektrika


Suchman napsal(a):

jou788:

Mě se stalo zase to, že jak je kontrolka světel na palubce v té gumové objímce, tak se mi vevnitř potkali ty plíšky (patice žárovky) a když jsem zapnul světla, tak nejel motor.

Nooo, mne preblikava smerovka so stretavacimi svetlami. Pozrem na to. To by ma nenapadlo, ze by to s tym mohlo nieco mat. Diky.

 offline 

 

#7 21.03.2011 12:03:11

Re: tt600r elektrika


jou788:
Som pozrel zadnu ziarovku a bola uz taka naciernala aj to vlakno bolo uz take chabe, ale este svina svietila, tak som ju vymenil a masina nema problem. To som blazon z toho. Diky.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů