|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 tt600r elektrika#1 18.03.2011 10:58:51
tt600r elektrikaCaute, prosim pomoooc. Mam ttr 600 a ked zapnem svetlo na volnobehu, skape to. Ked idem na rychlosti, zapnem svetlo, vynecha motor, ale hned skoci a funguje v poho. Je to normalne? offline #2 18.03.2011 11:26:27
Re: tt600r elektrikaasi ti probíjí elektrika. Nezkoušels vyměnit žárovku? Zní to jako blbost, ale 2x se mi u TT-R stalo že mi nějakym zpusobem prdla zadni žárovka a jak jsem rožnul světlo, tak mi zdechl motor. Dojižděl jsem za šera asi 30km bez světel ![]() offline #3 18.03.2011 11:43:58
Re: tt600r elektrikajou788: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #4 18.03.2011 14:37:46
Re: tt600r elektrikaMe se obcas stavalo, kdyz byla motorka uplne studena, tak po stahnuti sytice a pusteni svetel na volnobeh obcas zhasla, ale nemelo byto byt pravidlem... offline #5 18.03.2011 19:16:08
Re: tt600r elektrika
¨Nemenil som ziarovky, ponevac svietia, ale pozrem na tu zadnu, ci nahodou nieco. Ono mi to urobi len pri zaznuti svetiel, ked to uz svieti, funguje to normalne. Dik. offline #6 18.03.2011 19:21:02
Re: tt600r elektrika
Nooo, mne preblikava smerovka so stretavacimi svetlami. Pozrem na to. To by ma nenapadlo, ze by to s tym mohlo nieco mat. Diky. offline #7 21.03.2011 12:03:11
Re: tt600r elektrikajou788: offline |