Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Suzuki RM 250, voda v chlazení

#21 06.01.2011 10:44:48

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Já to vím ale já tam liju tu zelenou nemrznoucí směs ale teďka jsem ze samého nadšení nenalil nic sad

 offline 

 

#22 06.01.2011 15:24:48

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 769
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Ff:

Nemám slov :-D todle musí hodně nasrat...já při každý vyjíždce kontroluju vodu v chladiči a někdy i měrku oleje... a nikdy nebyl problém.. zajímavé

 offline 

 

#23 06.01.2011 17:49:12

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Martin993 napsal(a):

Ff:

Nemám slov :-D todle musí hodně nasrat...já při každý vyjíždce kontroluju vodu v chladiči a někdy i měrku oleje... a nikdy nebyl problém.. zajímavé

To byl afekt, 2 dny jsem se v tom hrabal a byl rád že to mám v kupě  a22 

 offline 

 

#24 06.01.2011 18:20:33

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


FF:Mám na dílně KTM 250sx 04 za super prachy.
    Je rozdělaná má špatné kožisko na klice mad 
  Jinak je super big_smile nemusíš ji rozdělávat už je gp 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#25 09.01.2011 19:55:50

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Faryn napsal(a):

FF:Mám na dílně KTM 250sx 04 za super prachy.
    Je rozdělaná má špatné kožisko na klice mad 
  Jinak je super big_smile nemusíš ji rozdělávat už je gp 

Já už taky při jednou udělám i tu kliku, když dělám gufera na klice tak udělám i ložiska.

 offline 

 

#26 20.01.2011 20:50:14

Jindrs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 208
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: Husaberg 550/Suzuki TL1000R
Věk: 30
Web
0 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Ff:chybama se clovek uci a omlouva te tvuj vek(nemas praxi) ale zase je ucty hodny ze se nebojis neco rozebrat a dat to zpatky dokupy ostatni nactilety reknou rodicum rozbilo se to zaplat!(takovy bych nakopal do riti)

 offline 

 

#27 20.01.2011 21:35:39

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


FF ty jsi opravdovej nadšenec. Začínám skoro i věřit, že kdybys dostal zázemí a motorku, tak bys možná něčeho v závodech i dosáhl smile
Ojnici pokud nezměříš budíkem, tak těžko poznáš jestli je OK.
Opravdoví motoráři ti dokonce nezaručej stav ojnice dokud jí uplně nevyjmou z kliky, protože sice nemusí jevit známky vůle, ale může mít třeba chycený jehly a za pár hodin by ti to podalo ruku. Ta smrt pak může přijít dost rychle.


Dej koním pít...

 offline 

 

#28 21.01.2011 13:29:40

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Jindrs:

S tou praxí máš pravdu, začal jsem se tomu věnovat někdy v létě 2010, snad časem nějakou získám  a1 


Semis:

Díky smile 
Koukni na fotku ojnice co mám v RM, vevnitř je poškrábaná, je to normální jev, nebo spíše je to vada? Podezíral bych bordel ze sání, jinak by jí nic dle mě poškrábat nemohlo.
http://www.fanystm.xf.cz/ojnice/21012011363.jpg

Jinak píst byl docela hodně poškrábaný, špatný air filtr, sálo to bordel. Šroub na vypouštění oleje má stržený závit, ten pacient tam dal to technické konopí co se používá na radiátory. Akorát to trochu přehnal s množstvím a konopí je rozšvihané po celém motoru  a1 

Zde jsou fotky mé ojnice v CR 80, ojnice měla znatelnou vůli nahoru a dolů. Ačkoliv jsem byl úplný začátečník, sebral jsem to do místní prodejny a servisu motorek (dnes již obchod zkrachoval) a tam mi bylo řečeno že mám jezdit že je ojnice 100% OK. Po cca 100 mth se ozvala rána a motor byl mrtvý, ale i tak to něco vydrželo. ano Motor je po GO a už cca 100 MTH jede hezky, stále i mě zvedne na 3.ku.
http://www.fanystm.xf.cz/ojnice/p.jpg
http://www.fanystm.xf.cz/ojnice/21012011365.jpg
http://www.fanystm.xf.cz/ojnice/21012011368.jpg
http://www.fanystm.xf.cz/ojnice/21012011367.jpg

Ojnice měla brutální vůli, ing. Oulehla dal novou, vyvážil. I když byla ojnice nová tak má do stran stále nějakou vůli, vůle jsou podobné jako u ojnice v RM. Motor rozpůlím a ojniční ložisko pořádně propláchnu. Nechápu ale, jakto že po tom přehřátí, je poškrábaná jedna strana rotoru do okola, ne celá ale větší část ano. Jako by na rotor něco spadlo, myslíš že to mohl být odloupnutý kousek nikasilu? Taky jsem si všiml, že na spodní části pístu jsou drobné úlomky materiálu. Nejdříve jsem podezíral je, ale přeci jen jsou moc maličké a myslím že mezi rotorem kliky a karterem je místa mnohem více.

Editoval Ff (21.01.2011 19:41:05)

 offline 

 

#29 21.01.2011 19:35:21

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení


Tady chybí kousky toho pístu. Píst je z RM.
http://www.fanystm.xf.cz/rmpist.jpg

Editoval Ff (21.01.2011 19:37:17)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů