|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 Suzuki RM 250, voda v chlazení#21 06.01.2011 10:44:48
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJá to vím ale já tam liju tu zelenou nemrznoucí směs ale teďka jsem ze samého nadšení nenalil nic offline #22 06.01.2011 15:24:48
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníFf: offline #23 06.01.2011 17:49:12
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení
To byl afekt, 2 dny jsem se v tom hrabal a byl rád že to mám v kupě offline #24 06.01.2011 18:20:33
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníFF:Mám na dílně KTM 250sx 04 za super prachy. Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě. offline #25 09.01.2011 19:55:50
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení
Já už taky při jednou udělám i tu kliku, když dělám gufera na klice tak udělám i ložiska. offline #26 20.01.2011 20:50:14
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníFf:chybama se clovek uci a omlouva te tvuj vek(nemas praxi) ale zase je ucty hodny ze se nebojis neco rozebrat a dat to zpatky dokupy ostatni nactilety reknou rodicum rozbilo se to zaplat!(takovy bych nakopal do riti) offline #27 20.01.2011 21:35:39
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníFF ty jsi opravdovej nadšenec. Začínám skoro i věřit, že kdybys dostal zázemí a motorku, tak bys možná něčeho v závodech i dosáhl Dej koním pít... offline #28 21.01.2011 13:29:40
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJindrs: Editoval Ff (21.01.2011 19:41:05) offline #29 21.01.2011 19:35:21
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníTady chybí kousky toho pístu. Píst je z RM. Editoval Ff (21.01.2011 19:37:17) offline |