|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 Suzuki RM 250, voda v chlazení#1 05.01.2011 19:57:06
Suzuki RM 250, voda v chlazeníZdravím, jsem magor a nenalil jsem do chladiče vodu když jsem RM složil. Dopadlo to takhle. Ojnice ok, žádná vůle, píst DOWN, nikasil DOWN. Kousek pístu se odlomil a spadl na kliku, ta ho rozedřela, je trochu podřený rotor, přirovnal bych to k poškrábání šroubovákem, podélně 5cm po obvodu rotoru což je maličkost, štve mě válec a píst. Editoval Ff (05.01.2011 19:58:14) offline #2 05.01.2011 19:59:34
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníVypadá to dobře,skoro jako new nikasil.. FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #3 05.01.2011 20:06:27
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníFf: offline #4 05.01.2011 20:11:54
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníKamos ma cr 80, to ma taky slusny tocky a leje tam normalne cistou vodu. Myslite, ze by tam mel soupnout taky spis nejakou tu chladici kapalinu?? Co neopravi izolacka, to neopravi nic! offline #5 05.01.2011 20:13:19
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazenívyhul05: Editoval Noend (05.01.2011 20:13:57) offline #6 05.01.2011 20:13:59
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení
A taky krásně žerou hlíník jsem slyšel.. Editoval Jawson (05.01.2011 20:15:13) FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #7 05.01.2011 20:56:03
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJá jsem kdysi do DT 80 nalil obyčejný Fridex do aut (samozřejmě ten pro hliníkové motory) a hrozně se pak přehřívalo. Teď používám tu zelenou kapalinu od Motulu a funguje jak má. Oproti destilce má antikorozní účinky, ale hlavně zvýšený bod varu na 133 °C. offline #8 05.01.2011 21:19:04
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJindraM: Co neopravi izolacka, to neopravi nic! offline #9 05.01.2011 21:22:50
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJe to MOTUL, stojí kolem 150 za litr, používá se neředěný. offline #10 05.01.2011 21:53:04
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníff: Dle tvých příspěvků zde na foru o motorkách moc nevíš, už se ti nedařilo u té 80tky a u tohohle též, Když něčemu nerozumím tak se do toho neseru a dam to někomu kdo o tom něco ví. asi tak. offline #11 05.01.2011 22:00:37
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníPo jake dobe bez vody to prestalo jet? offline #12 05.01.2011 22:02:00
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení
Cože si tam neměl? offline #13 05.01.2011 22:17:31
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníMyslim že Sally06 myslel olej ... hop, přes potok ... offline #14 05.01.2011 22:50:42
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazení
Prostě jsem na to zapomněl když jsem motorku po koupi rozebral a zkontroloval. Byla to moje chyba a už budu vědět. Editoval Ff (06.01.2011 17:51:42) offline #15 05.01.2011 23:00:19
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazenízdarte Editoval Bazi (05.01.2011 23:04:20) offline #16 05.01.2011 23:33:12
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníjeeej, ty jsi jelítko... Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc. offline #17 06.01.2011 00:29:00
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJá tam nedal nic. Jinak jsem v láhvi měl nemrznoucí směs do chladících soustav. Označení G a nějaké číslo cca do -30. Vše jsem složil ale na kapalinu jsem zapomněl offline #18 06.01.2011 00:33:44
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníMusím udělat nikasil, koupit nový píst a ložiska pořádně vypláchnout. Třeba Jawson měl po zadření větší vůli v ojnici a jezdí. Vím otázka je jak dlouho bude offline #19 06.01.2011 09:07:16
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníojnice bude vklidu Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc. offline #20 06.01.2011 09:09:47
Re: Suzuki RM 250, voda v chlazeníJe to tak jak říka Bazi ten kdo lije vodu tak by mě zajímalo čím maže tu vodní pumpu. pumpa dvojku směs 100kč Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn... offline |