Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Centrální tlumič XT..

#41 29.04.2010 07:49:27

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Centrální tlumič XT..


ViTTek:

si pamatuju z XT eště tu varovnou cedulku že se to nemá rozdělávat mimo servis, protože je to plněny plynem pod vysokym tlakem


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#42 29.04.2010 15:03:17

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


Navrc.TT-R:

To je asi blbost protože jak by tam ten dusík pod vysokým tlakem nafoukali když tam není žádný ventil..? big_smile 

Editoval jawacekk (29.04.2010 15:03:34)


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#43 29.04.2010 16:17:07

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Centrální tlumič XT..


ty na centrálu nemáš žádnou cedulku? Škoda že sem to nevyfotil když sem to měl. Já sem tam myslim aji ventilek měl navrchu


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#44 29.04.2010 16:40:03

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


Navrc.TT-R:

Nic tam nemám...nahoře je akorát 4ka šroubek...


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#45 29.04.2010 20:45:47

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: Centrální tlumič XT..


ja tam mam sice taky nalepku "WARNIG HIG PRESURE" nebo tak něco, ale žadny plyn v tom neni, nevím co to jsou za bludy
jinač jsem měl kompletně rozebran cetrál z DR, ktery jsem repasnul, tzn. olej, pak to pouzdro ve kterem beha pistnice a jakesi o-kroužky, plus naplněni dusikem v pneuservice, neni to žadna veda rozdelat a složit, běha parádně, nic neteče,
a někteří vydřiduši za to chcou snad litr, za to repasnuti

 offline 

 

#46 29.04.2010 20:58:33

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


andrew x:

A tlumič s XTčka jde taky komplet rozebrat..? ou1 Mě sněho trochu teče no...


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#47 29.04.2010 21:01:29

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: Centrální tlumič XT..


jawacekk napsal(a):

andrew x:

A tlumič s XTčka jde taky komplet rozebrat..? ou1 Mě sněho trochu teče no...

jistě, že jde, všechny jdou, jen jsem jeste neměl tu čest

 offline 

 

#48 29.04.2010 21:10:10

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


andrew x:

Když jsem si ho tak prohlížel a přemýšlel jak by ho šlo rozebrat tak mě nějak nic nenapadalo... hmm 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#49 29.04.2010 21:24:20

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Centrální tlumič XT..


jawacekk:
mám někde návod jak to rozebrat a kde vyvrtat díru a pak navařit ventilek.....
....bohužel nějakej matlal to už na mé motce repasoval, ale nějak to posral a pan Kozel z toho byl a asi ještě je dost konsternovanej a18 
takže doporučení nechat to udělat od někoho zkušeného vyk!  key 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#50 29.04.2010 22:28:02

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Centrální tlumič XT..


andrew x napsal(a):

...někteří vydřiduši za to chcou snad litr, za to repasnuti

No ono asi záleží na tom co si představuješ pod tim repásnutím.

Když tam totiž dáš nový pouzdro za cca 300, gufero za dalších 300 a olej za 400 ta jsi na litru a bez práce. No a za úsměv si servisák chleba nekoupí smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#51 30.04.2010 08:05:27

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Centrální tlumič XT..


Jevím jestli to bude vidět !!! 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/659_central.jpg


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#52 02.05.2010 11:10:29

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: Centrální tlumič XT..


Semis napsal(a):

andrew x napsal(a):

...někteří vydřiduši za to chcou snad litr, za to repasnuti

No ono asi záleží na tom co si představuješ pod tim repásnutím.

Když tam totiž dáš nový pouzdro za cca 300, gufero za dalších 300 a olej za 400 ta jsi na litru a bez práce. No a za úsměv si servisák chleba nekoupí smile

ja vím, neříkam že to byla nejaka šilena repas, ale jde o to, že člověk je schopen si to udělat v domacich podmínkach za pár korun
co se týka těch cen, pouzdro stalo 70Kč od brumly.com, o kroužky nevim, a olej 250 litr ale to mí stejne naplnil kamarád a vleze se tam cca 2dcl, už přesně nevim

 offline 

 

#53 02.05.2010 11:11:16

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: Centrální tlumič XT..


Slow napsal(a):

Jevím jestli to bude vidět !!! 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/659_central.jpg

co to je?  roll 

 offline 

 

#54 02.05.2010 18:34:05

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Centrální tlumič XT..


andrew x:

pšece centrál na 1VJ a 3AJ a návod kde udělat díru blee1 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#55 02.05.2010 19:27:37

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


Slow:

Problém je vtom že já mám úplně jiný tlumič než má na XT být... a11 (asi)


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dsc03023.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dsc03018.jpg




http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dsc03024.jpg

Editoval jawacekk (02.05.2010 19:30:48)


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#56 03.05.2010 12:46:13

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Centrální tlumič XT..


jawacekk:

jestli dobře koukám, tak tam máš odvzdušnovací šroubek (černý cosi)

a ten 10 či 12 šroub k uchycení centrálu na kyvku tam je jen kvůly fotu né? usch 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#57 03.05.2010 15:11:20

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Centrální tlumič XT..


Slow:

Šroubek tam je no... ano2 

ten 10 či 12 šroub k uchycení centrálu na kyvku tam je jen kvůly fotu né?   - Proč myslíš? big_smile Ten mi normálně drží tlumič.. smile 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#58 13.04.2014 23:20:24

Re: Centrální tlumič XT..


Pánstvo moja TT (x59) po 3mesiacoch stania prestala tlmiť zadok skačem len na pružine nereaguje na nastavovanie nič. Rozobral som "nádobku" a vytiekol čierny riedky olej (dizel po 40t km na oleji je šuvix) Je niekde neaký postup na výmenu oleja ?a odvzdušnenie ? Ďakujem

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů