|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMACentrální tlumič XT..#41 29.04.2010 07:49:27
Re: Centrální tlumič XT..ViTTek: ![]() offline #42 29.04.2010 15:03:17
Re: Centrální tlumič XT..Navrc.TT-R: Editoval jawacekk (29.04.2010 15:03:34) FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #43 29.04.2010 16:17:07
Re: Centrální tlumič XT..ty na centrálu nemáš žádnou cedulku? Škoda že sem to nevyfotil když sem to měl. Já sem tam myslim aji ventilek měl navrchu ![]() offline #44 29.04.2010 16:40:03
Re: Centrální tlumič XT..Navrc.TT-R: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #45 29.04.2010 20:45:47
Re: Centrální tlumič XT..ja tam mam sice taky nalepku "WARNIG HIG PRESURE" nebo tak něco, ale žadny plyn v tom neni, nevím co to jsou za bludy offline #46 29.04.2010 20:58:33
Re: Centrální tlumič XT..andrew x: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #47 29.04.2010 21:01:29
Re: Centrální tlumič XT..
jistě, že jde, všechny jdou, jen jsem jeste neměl tu čest offline #48 29.04.2010 21:10:10
Re: Centrální tlumič XT..andrew x: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #49 29.04.2010 21:24:20
Re: Centrální tlumič XT..jawacekk: "Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás" „Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.” offline #50 29.04.2010 22:28:02
Re: Centrální tlumič XT..
No ono asi záleží na tom co si představuješ pod tim repásnutím. Dej koním pít... offline #51 30.04.2010 08:05:27
Re: Centrální tlumič XT.."Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás" „Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.” offline #52 02.05.2010 11:10:29
Re: Centrální tlumič XT..
ja vím, neříkam že to byla nejaka šilena repas, ale jde o to, že člověk je schopen si to udělat v domacich podmínkach za pár korun offline #53 02.05.2010 11:11:16
Re: Centrální tlumič XT..co to je? offline #54 02.05.2010 18:34:05
Re: Centrální tlumič XT..andrew x: "Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás" „Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.” offline #55 02.05.2010 19:27:37
Re: Centrální tlumič XT..Slow: Editoval jawacekk (02.05.2010 19:30:48) FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #56 03.05.2010 12:46:13
Re: Centrální tlumič XT..jawacekk: "Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás" „Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.” offline #57 03.05.2010 15:11:20
Re: Centrální tlumič XT..Slow: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #58 13.04.2014 23:20:24
Re: Centrální tlumič XT..Pánstvo moja TT (x59) po 3mesiacoch stania prestala tlmiť zadok skačem len na pružine nereaguje na nastavovanie nič. Rozobral som "nádobku" a vytiekol čierny riedky olej (dizel po 40t km na oleji je šuvix) Je niekde neaký postup na výmenu oleja ?a odvzdušnenie ? Ďakujem offline |