Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.

#1 19.01.2010 20:25:43

Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


Cafa,

Nevedeli by ste poradit co moze toto sposobovat?:

Na vyssie otacky ju skrti a nejde viac pridat. Ale niekedy sa stane ze ide pohode na vysoke, inokedy ju zacne skrtit.
Karburator a zmes je v poriadku.
Chyba bude niekde v elektronike.

Odpory som meral na dolnych cievkach na rotore. Vsetky odpory boli ako sa uvadza, aj ignition cievka.
Inducka tiez ukazuje v poho hodnoty podla manualu(sekundarny a primarny obvod)
Pre CDI som nenasiel ake ma mat hodnoty odporov - takze som nemeral, ale mala by byt OK.

Predpokladam, ze chyba bude bud v
Cievkach na rotore - i ked hodnoty odporov sa javia v poho.
alebo inducka, (mozno hallov efekt - v pomalych otackach sa javi v pohode a vo vysokych ju preraza ci co mozno )

Co vy na to?

PS: pozeral som na ebay cievky na rotor, ale nikde nic. Nevie niekto o nejakych?

Diky!!!

 offline 

 

#2 19.01.2010 21:01:46

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


Jestli to dělá při vysokých otáčkách, tak to může někde probíjet. Jen tak... svíčku si měnit? Co fajfka?


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#3 19.01.2010 21:31:15

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


Suchman:

Svicka a Fajka menene niekolko krat za ine...

 offline 

 

#4 19.01.2010 23:46:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


Baterka nebo kondenzátor?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#5 20.01.2010 06:31:09

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


A co vzduchový filtr?


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#6 20.01.2010 14:46:29

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


možná blbost..ale stíhá dotíkat benzín? odvzdušnění nádrže atd. ?


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#7 20.01.2010 23:05:56

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


all:

Baterku to este nema smile rv.90 asi....
Vzduchovy filter je OK.
Karburator sme kontrolovali niekolkokrat.

Niekde by mala byt chyba v elektronike, ale ako tak citam tak k tomu skoro nikto nic sa nevyjadril.... mozno je chyba inde, ale ja som presvedceny podla skusenosti, ze chyba je v elektrike :PPPP

Dik anyway....

 offline 

 

#8 26.01.2010 19:40:13

Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.


Ziadne dalsie napady? smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů