|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.#1 19.01.2010 20:25:43
Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.Cafa, offline #2 19.01.2010 21:01:46
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.Jestli to dělá při vysokých otáčkách, tak to může někde probíjet. Jen tak... svíčku si měnit? Co fajfka? Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #3 19.01.2010 21:31:15
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.Suchman: offline #4 19.01.2010 23:46:58
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.Baterka nebo kondenzátor? Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #5 20.01.2010 06:31:09
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.A co vzduchový filtr? offline #6 20.01.2010 14:46:29
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.možná blbost..ale stíhá dotíkat benzín? odvzdušnění nádrže atd. ? Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují. T.A.Edison offline #7 20.01.2010 23:05:56
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.all: offline #8 26.01.2010 19:40:13
Re: Yamaha TT 600 rv91 , pri vyssich otackach ju nieco skrti.Ziadne dalsie napady? offline
Stránky: 1
|