|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 teplomer au#1 03.12.2009 10:25:09
teplomer auNevite nekdo jestli by se dalo nekde levnejs sehnat tohle _ http://www.trailtech.net/7500-3012.html je to teplotani senzor pro tenhle tachomet http://www.trailtech.net/75-704.html (dava se to pod svicku na vzduchem chlazeny motorky) bez nej by to nemerilo teplotu motoru , vsechny tyhle tachometry co se u nas prodavaj jsou uzpusobeny pro vodniky. a nikdo to u nas neprodava .Nebo neumel by to nekdo z vas udelat ? Editoval Suchman (03.12.2009 12:48:40) offline #2 03.12.2009 12:51:21
Re: teplomer auKurník ty mi v tom děláš bordel.... nestíhám to editovat Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #3 03.12.2009 12:56:46
Re: teplomer auJe to tohle? http://www.aim-sportline.com/download/d … ng_101.pdf Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #4 03.12.2009 13:02:53
Re: teplomer auja bych rek ze jo - alespon princip semi zda stejnej offline #5 03.12.2009 13:05:40
Re: teplomer auKdyž tak prolízám ty datasheety, tak mě dochází 3 věci. Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #6 03.12.2009 13:09:03
Re: teplomer auHTB: offline #7 03.12.2009 13:09:53
Re: teplomer aupodle me by bylo lepsi merit od teploty oleje , na to by se dalo pouzit tachometr na vodou chlazenou motorku ,ale nevim kam dat na TT to "vodni" cidlo. Navrtavat do nadrzky se me to nechce. offline #8 03.12.2009 13:12:53
Re: teplomer auNa kkt navrtávat, vyrábím si to do vypouštěcího šroubu. Dokonce se to i prodává... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #9 03.12.2009 13:15:49
Re: teplomer au
K druhé otázce - myslím, že jsem někde četl, že čidlo se dává místo těsnění pod svíčku, takže k jejímu posunu by nemělo dojít. offline #10 03.12.2009 13:21:37
Re: teplomer auTam se to prodává skoro za 1000,- bez dopravy... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #11 03.12.2009 13:27:12
Re: teplomer auSuchman: offline #12 03.12.2009 13:34:42
Re: teplomer auUž jsem to našel - tady píší "Teplotní senzor pro vzduchem chlazené motory, který se umístí jako podložka pod svíčku. Snímání teploty nebude samozřejmě tak přesné, ale pokud víte jakou teplotu má motor při normálním provozu snadno poznáte, že teplota stoupá." offline #13 03.12.2009 13:41:50
Re: teplomer auTo je něco jinýho... to je pro multimetr, tam je jiný čidlo... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #14 03.12.2009 13:46:45
Re: teplomer auKdyž to má 2 dráty, tak je to založený na převodníku teplota/odpor a když 3 dráty (VAPOR) tak je to převodník buď napěťovej a nebo proudovej... pak se dělají mikročipy s převodem na střídu atd, ale to není tak používaný... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #15 03.12.2009 13:51:32
Re: teplomer auSuchman: offline #16 03.12.2009 14:04:56
Re: teplomer auhttp://www.motogadget.de/en/sensoren.html Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #17 03.12.2009 14:09:24
Re: teplomer auZkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #18 04.12.2009 10:22:15
Re: teplomer auasi nejjednoduzsi by bylo namontovat to misto merky oleje offline #19 04.12.2009 10:45:51#20 04.12.2009 10:48:47
Re: teplomer aune . je tam drat kterej se omota kolem kabelu ke svicce -(udela se civka ktera snima jednotlivy zapaly) Editoval HTB (04.12.2009 10:49:53) offline |