Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

TT600r air filtr

#1 07.04.2008 09:17:12

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

TT600r air filtr


Nemohl by my někdo pomoct s nějakým e-shopem kde mají v nabítce vzduchový filtr na tt600r nikde ho nemůžu najít..


OFFMOTO

 offline 

 

#2 09.04.2008 07:56:27

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: TT600r air filtr


V yacomi ho prí nemůžou sehnat bohužel tak nevím kde...poraďte.


OFFMOTO

 offline 

 

#3 08.06.2008 13:46:25

kwixo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 148
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA TT600r
Věk: 22
0 0

Re: TT600r air filtr


hele kluci,má se air filter na TTr máčet do nejakého sajrajtu na filtre,nebo se len opere vysuší a šmitec.

 offline 

 

#4 08.06.2008 13:58:17

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: TT600r air filtr


Nebo nasprejovat. Já sem si koupil sprej na vzduchovy filtry a spokojenost ano   Ale každopádně nenechávat filtr suchej. Pak se v něm nezachyti prach, projde skrz a udělá ti bordel v karburátoru a nejspiš ti to přidře motor

Editoval Navrc.TT-R (08.06.2008 13:59:39)


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 08.06.2008 23:02:02

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: TT600r air filtr


kolik ten sprey nebo olej stoji?  ja mam najeto asi 9000 , a koukal sem je cistej jako nevoj , nevim nevim jestli ho mam cistit

 offline 

 

#6 08.06.2008 23:04:44

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: TT600r air filtr


HTB> Nepamatuju si už kolik to stoji, ale je to cca 300-500. A máš ten filtr mastnej? Jinak já sem taky najel 100km ve vojenskym prostoru, prášilo se jak prase a filtr čistej ano  okok


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#7 09.06.2008 22:52:43

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: TT600r air filtr


jo je mastnej , az se vratim z Gruzie tak ho vyhodim a koupim si KN , na to uz mam doma mazani a umim s tim delat

 offline 

 

#8 09.06.2008 23:07:33

kwixo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 148
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA TT600r
Věk: 22
0 0

Re: TT600r air filtr


Nazdar kluci.Když chci vymontovat karburator tak musim dat pryč air box,nebo se to dá vyndat bez zhazováni air boxu,ak jo tak mi prosím napište jak.dneska sem to šel konečne probiehnout a z nenazdáni mi to chcíplo tak sem to tlačil domu 2KM.Vymontoval síčku vyčistil a pak složil,ani za boha nastartovat,tak sem znova vybral sýčku a hľa suchá jak na sahaře.Myslým že v karbúrátore je hodňe bordelu tak by ho chtel vyluxovat,předešly majitel se o to asi moc nezajímal.

 offline 

 

#9 10.06.2008 00:26:37

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: TT600r air filtr


Já sem teda musel sundávat celej podsedlovej rám. Ale je to rychlovka. Jenom sundáš sedlo a nádrž, pak rozpojiš těch pár drátu co ti nedovolijou podsedlovku oddělat, povoliš vyfuk a nádobku na brzdovou kapalinu, a odděláš celej zadek. Pak už to jde celkem snadno. Je to tak na 10minut sundat ten podsedlovej rám
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/6_dscn6780.jpg


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#10 09.12.2011 12:44:55

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1320
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: TT600r air filtr


zdravím chlapi, mám dotaz... vypral jsem filtr v jarový, horký vodě... zdálo se mi, že je to OK, ale po oschnutí filtru pořád lepí, ten olej se nevypral... mám ho vzít ještě specoš přípravkem, nebo na to mám prdět, naolejovat ho znovu? bojím se, abych ho moc nepřeolejoval :-D olej myslím samozřejmě na filtry ;-)


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#11 09.12.2011 13:05:18

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: TT600r air filtr


Vojtas: Driv jsem praval KN filtry jen v jarove vode a na ty jar. voda staci. Ale na molitanovy a penovy filtry je specos pripravek proste lepsi, dostanes z toho vic oleje a spiny. Naolejovat to chce tak akorat, rozhodne na nej neco foukni i po jarovy vode... Chce to cvik - kdyz to prezenes motorka malicko hur pojede, ale to poznas...

 offline 

 

#12 09.12.2011 13:10:13

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1320
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: TT600r air filtr


no jasny... díky za info... mírně ho fláknu... stejně na jaře ho budu prát znova a to už budu chytřejší  deb1 a když to mírně přeženu, tak mi v zimě alespoň bude líp chytat  usch  


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#13 09.12.2011 13:15:08

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: TT600r air filtr


Vojtas:

taky se mi osvědčil spec. přípravek, je to opravcdu znát ano zvlášť v porovnáním s původním filtrem, který byl od původního majitele neskutečně přeolejovanej - tomu nepomohlo ani vyprání v benzínu, jak byl neprůchodnej. koupil jsem tedy novej i se zmíněnými spec. přípravky a motor "to bere krásně odcpoda"  ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#14 09.12.2011 15:00:20

sita
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 58
Založená vlákna
Místo: ČB
Motorka: TT600RE
0 0

Re: TT600r air filtr


Vojtas:

taky potvrzuji z vlastní zkušenosti. Sám jsem si filtr přeolejoval a to opravdu hodně, já vůl na to tehdy použil silikonovej sprej  a7 . Ten filtr jsem tím totálně zalepil a motorka jela opravdu na h...., jarová voda už to moc zachránit nedokázala, tak jsem koupil spec. roztok od Motorexu. Filtr teď vypadá jako novej, ale na jaro už plánuju stejně novej.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů