|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 TT600r air filtr#1 07.04.2008 09:17:12
TT600r air filtrNemohl by my někdo pomoct s nějakým e-shopem kde mají v nabítce vzduchový filtr na tt600r nikde ho nemůžu najít.. OFFMOTO offline #2 09.04.2008 07:56:27
Re: TT600r air filtrV yacomi ho prí nemůžou sehnat bohužel tak nevím kde...poraďte. OFFMOTO offline #3 08.06.2008 13:46:25
Re: TT600r air filtrhele kluci,má se air filter na TTr máčet do nejakého sajrajtu na filtre,nebo se len opere vysuší a šmitec. offline #4 08.06.2008 13:58:17
Re: TT600r air filtrNebo nasprejovat. Já sem si koupil sprej na vzduchovy filtry a spokojenost Editoval Navrc.TT-R (08.06.2008 13:59:39) ![]() offline #5 08.06.2008 23:02:02
Re: TT600r air filtrkolik ten sprey nebo olej stoji? ja mam najeto asi 9000 , a koukal sem je cistej jako nevoj , nevim nevim jestli ho mam cistit offline #6 08.06.2008 23:04:44
Re: TT600r air filtrHTB> Nepamatuju si už kolik to stoji, ale je to cca 300-500. A máš ten filtr mastnej? Jinak já sem taky najel 100km ve vojenskym prostoru, prášilo se jak prase a filtr čistej ![]() offline #7 09.06.2008 22:52:43
Re: TT600r air filtrjo je mastnej , az se vratim z Gruzie tak ho vyhodim a koupim si KN , na to uz mam doma mazani a umim s tim delat offline #8 09.06.2008 23:07:33
Re: TT600r air filtrNazdar kluci.Když chci vymontovat karburator tak musim dat pryč air box,nebo se to dá vyndat bez zhazováni air boxu,ak jo tak mi prosím napište jak.dneska sem to šel konečne probiehnout a z nenazdáni mi to chcíplo tak sem to tlačil domu 2KM.Vymontoval síčku vyčistil a pak složil,ani za boha nastartovat,tak sem znova vybral sýčku a hľa suchá jak na sahaře.Myslým že v karbúrátore je hodňe bordelu tak by ho chtel vyluxovat,předešly majitel se o to asi moc nezajímal. offline #9 10.06.2008 00:26:37
Re: TT600r air filtrJá sem teda musel sundávat celej podsedlovej rám. Ale je to rychlovka. Jenom sundáš sedlo a nádrž, pak rozpojiš těch pár drátu co ti nedovolijou podsedlovku oddělat, povoliš vyfuk a nádobku na brzdovou kapalinu, a odděláš celej zadek. Pak už to jde celkem snadno. Je to tak na 10minut sundat ten podsedlovej rám ![]() offline #10 09.12.2011 12:44:55
Re: TT600r air filtrzdravím chlapi, mám dotaz... vypral jsem filtr v jarový, horký vodě... zdálo se mi, že je to OK, ale po oschnutí filtru pořád lepí, ten olej se nevypral... mám ho vzít ještě specoš přípravkem, nebo na to mám prdět, naolejovat ho znovu? bojím se, abych ho moc nepřeolejoval :-D olej myslím samozřejmě na filtry ;-) Baseball, basketball and football... ....all require one ball... ...ENDURO REQUIRES TWO!!! offline #11 09.12.2011 13:05:18
Re: TT600r air filtrVojtas: Driv jsem praval KN filtry jen v jarove vode a na ty jar. voda staci. Ale na molitanovy a penovy filtry je specos pripravek proste lepsi, dostanes z toho vic oleje a spiny. Naolejovat to chce tak akorat, rozhodne na nej neco foukni i po jarovy vode... Chce to cvik - kdyz to prezenes motorka malicko hur pojede, ale to poznas... offline #12 09.12.2011 13:10:13
Re: TT600r air filtrno jasny... díky za info... mírně ho fláknu... stejně na jaře ho budu prát znova a to už budu chytřejší Baseball, basketball and football... ....all require one ball... ...ENDURO REQUIRES TWO!!! offline #13 09.12.2011 13:15:08
Re: TT600r air filtrVojtas: modrá je dobrá ;-) offline #14 09.12.2011 15:00:20
Re: TT600r air filtrVojtas: offline |