|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Prasklý kartr RM-Z 450#1 02.10.2013 16:28:01
Prasklý kartr RM-Z 450Nedávno jsem řešil takovou jednu nemilou věc u svého RMZ-tka 450 rok 2007..Odjel jsem sním závod a cca po týdnu jsem se jel projet a po půl hodině jizdy co jsem to zvednul na záda a jel cca 200m tak se začalo kouřit a chcát olej,hodím motorku nabok a už jsem viděl co se děje..Po dalším zjištování a rozebrání motoru jsem zjistil že mi mrdnul pravý kart..Zepředu,přes uložení ložiska až dozadu po řadící kulisu.. FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #2 02.10.2013 17:31:59
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Ty, to je myslím ta vadná serie. U Suzuki to měnili zdarma - myslím celej motor. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #3 02.10.2013 17:59:28
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Raduz TT600r: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #4 02.10.2013 19:54:48
Re: Prasklý kartr RM-Z 450
tak tak,zvrchu u nakopávačký,někdo to řešil že to ještě výztužoval v tom roce tam přidali 5ku a zeslabili kartery,ba naopak 07,měli být vychytané offline #5 03.10.2013 04:43:16
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Kit v tom prsty nebo písty nemá toktok je výrobní vada a řekl bych doooost nebezpečná #6 03.10.2013 07:21:53
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Vyřeší to modrá Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #7 03.10.2013 11:55:29
Re: Prasklý kartr RM-Z 450
Tu už přeci měl a bylo to horší Editoval Tristan (03.10.2013 11:56:21) Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn... offline #8 03.10.2013 12:10:52
Re: Prasklý kartr RM-Z 450veru rešpekt kámo ja by som to už asi dávno vzdal offline #9 03.10.2013 12:14:29
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Tristan: FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #10 03.10.2013 13:00:11
Re: Prasklý kartr RM-Z 450sleduju jak jawson technicky roste. Dřív tu dával fotky plné silikonu, řidítka na šestkách šroubcích a podobné lahůdky, a teď - kartry vymydlené, jak v origo servisu. Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc. offline #11 03.10.2013 14:10:00
Re: Prasklý kartr RM-Z 450motoline.cz: exc.300.blogspot.com Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing. offline #12 03.10.2013 15:08:02
Re: Prasklý kartr RM-Z 450motoline.cz: Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn... offline #13 03.10.2013 22:18:57
Re: Prasklý kartr RM-Z 450Když jsem půlil tenhle motor,tak si myslím že jsme byl asi první..I celkově to RMZtko je zachovalé jak sviňa.. FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline |