Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Prasklý kartr RM-Z 450

#1 02.10.2013 16:28:01

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Prasklý kartr RM-Z 450


Nedávno jsem řešil takovou jednu nemilou věc u svého RMZ-tka 450 rok 2007..Odjel jsem sním závod a cca po týdnu jsem se jel projet a po půl hodině jizdy co jsem to zvednul na záda a jel cca 200m tak se začalo kouřit a chcát olej,hodím motorku nabok a už jsem viděl co se děje..Po dalším zjištování a rozebrání motoru jsem zjistil že mi mrdnul pravý kart..Zepředu,přes uložení ložiska až dozadu po řadící kulisu.. ne 
Nechápu jak se to mohlo stát ale myslím si že ktomu přispěl i ten kit na 490ccm co tam mám..
Kartery jsem sehnal na rychlovku za 3500,-  smile 
Momentálně jsem najel na nových karterech kolem 3mth a jeden závod a zatím drží.. ano 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dscn6130.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dscn6137.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dscn6139.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/798_dscn6140.jpg


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#2 02.10.2013 17:31:59

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Ty, to je myslím ta vadná serie. U Suzuki to měnili zdarma - myslím celej motor.
A na netu se objevujou ke koupi tyhle měněný motory, tak bacha na ně!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3 02.10.2013 17:59:28

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Raduz TT600r:

Vádna série byla 2008 a dostávali ktomu pak motory 2009..A praskaly taky ty pravé kartery,ale někde u nakopávačky..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#4 02.10.2013 19:54:48

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Jawson napsal(a):

Raduz TT600r:

Vádna série byla 2008 a dostávali ktomu pak motory 2009..A praskaly taky ty pravé kartery,ale někde u nakopávačky..

tak tak,zvrchu u nakopávačký,někdo to řešil že to ještě výztužoval v tom roce tam přidali 5ku a zeslabili kartery,ba naopak 07,měli být vychytané ano 

 offline 

 

#5 03.10.2013 04:43:16

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Kit v tom prsty nebo písty nemá toktok je výrobní vada a řekl bych doooost nebezpečná  a2  a2 Reklamu si teda žlutá moc nedělá  a1 

 

#6 03.10.2013 07:21:53

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Vyřeší to modrá  heh1 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#7 03.10.2013 11:55:29

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Raduz TT600r napsal(a):

Vyřeší to modrá  heh1 

Tu už přeci měl a bylo to horší  heh2 

Jawson ty tvoje destrukce mě fakt baví a obdivuji tve nasazení že maš pořad chut a vydrž  lol   ano 

Editoval Tristan (03.10.2013 11:56:21)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#8 03.10.2013 12:10:52

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


veru rešpekt kámo ja by som to už asi dávno vzdal   smile 

 offline 

 

#9 03.10.2013 12:14:29

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Tristan:

Hele tak u RMZ je to první závada,krom gufer ve vidlici..S touhle moto jsem docela spokojen,přes zimu doladit tlumiče a paráda...Dostává pořádně zauši takže se ani nedivím že to mrdlo.. roll 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#10 03.10.2013 13:00:11

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


sleduju jak jawson technicky roste. Dřív tu dával fotky plné silikonu, řidítka na šestkách šroubcích a podobné lahůdky, a teď - kartry vymydlené, jak v origo servisu.


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#11 03.10.2013 14:10:00

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


motoline.cz:
Len prasklé skrz-naskrz  heh2 


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#12 03.10.2013 15:08:02

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


motoline.cz:

Pravda. Tehdy mohl vydavat časopis zvěrstva.  a1 
Už je taky o 3 roky starší a asi o 30 demontaží motoru dál.  ano  gp 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#13 03.10.2013 22:18:57

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Prasklý kartr RM-Z 450


Když jsem půlil tenhle motor,tak si myslím že jsme byl asi první..I celkově to RMZtko je zachovalé jak sviňa.. ano 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů