|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 led zarovka#1 01.06.2013 21:44:08
led zarovkaMa nekdo zkusenosti s led dvouvlaknovou zarovkou? Je to kvuli otresum pri jizde v terenu - maji tendenci vlakna praskat. Tak me napadlo tam dat ledkovou zarovku dvoupolovou - tam preci zadny vlakna nejsou takze vyreseno. Ale hlavni otazka je jaky spravny typ koupit. A je lepsi koupit bilou a nebo cervenou. Je pravda ze to bud bude svitit malo a nebo hrozne moc. Uvitam vsechny rady.. offline #2 01.06.2013 21:48:52
Re: led zarovkaTaky nad ni přemyšlím na své XRko, právě bych potřeboval, ať to hodně sviti, přece jen XRko má zadní světlo malé, tak ať jde přes den vidět, že sviti? offline #3 01.06.2013 22:05:24
Re: led zarovkaKoupil jsem ju do TTR do světla a mám klid... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #4 02.06.2013 08:03:45
Re: led zarovkaTakze ideal je jaka? Typ a hlavne ten prikon a vykon atd... v tom se vubec nevyznam.. nejlepe napsat primo typ jaky kdo ma na motorce a iak je s tim spokojeny.. nasel jsem zarovku ale ta ma nejakych prikon/wattage - 0,6W/0, 1W to asi nic moc svitit nebude co? offline #5 02.06.2013 08:10:01
Re: led zarovkaja jsem si asi pred 2 rokama do staryho husara koupil vysoce svitivy cerveny diody a posletoval jsem si z nich prouzek spolecna kostra a pak dva ruzne druhy odporu na plus pro obrisove a pro brzdove a fungovalo to super v elektro prodejne mi yspocitali i ty odpory co sem potreboval pouzit offline #6 02.06.2013 11:12:16
Re: led zarovka
Asi musíš koupit LED žárovku,která odpovídá watáží originál žárovce. Koncové světlo má obvykle 5W/21W koncová 5W a brzdová 21W. Na příkon u LED nekoukej,protože mají podstatně menší příkon(odběr). Kup si co nejvíc svítící aby to bylo vidět. Barvu podle sllíčka světla. Když koupíš červenou,tak nic nezkazíš. offline #7 02.06.2013 13:06:27
Re: led zarovkataky je chci dát kam pujdou na motorce. krom hlavních světel a parkovaček. Mam je v přístrojovce a ještě mi chybí zadní světlo a blinkry, ale u těch si nejsem jistej jak to udělat, jelikož se tam budou muset dát nějaký ty odpory a tomu já vůbec nerozumim. Nevěděl by někdo jaký odpory a jak je tam přidělat, abych nemusel dávat jinej přerušovač ? Editoval wáca (02.06.2013 13:09:27) Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #8 02.06.2013 14:27:08
Re: led zarovkaA nevite nekdo presny typ nebo odkaz na nejaky vyzkouseny led zarovky? Abych nekoupil nejakou a potom zjistil ze mi je k nicemu, ze neda nejakou neplechu. Mam Honduu XR 400 R ma v tomto motu nekdo led zarovku? Popripade jakou a jaky ma parapetry, a jeste otazka kdyby byla nejaka silna nemuze se stat ze by to neco udelalo s eletrikou nebo se sklickem na bllatniku? Diky za info. offline #9 02.06.2013 16:57:22
Re: led zarovka
"Silná" LEDka ti s motorkou ani sklíčkem NIC neudělá. Editoval BIGR (02.06.2013 17:14:48) offline #10 02.06.2013 17:00:56
Re: led zarovka
TADY: http://www.yacomi.cz/odpor-k-blinkrum-e … pE2443.php máš odpory i s kabelama a konektorama. Jen to dáš před blinkr. Stačí jeden na každou stranu. Editoval BIGR (02.06.2013 17:02:09) offline #11 02.06.2013 18:21:16
Re: led zarovkaBIGR:Ku..a ti blázní neví co by za blbý odpor, drát a konektory chtěli offline #12 02.06.2013 18:51:51
Re: led zarovkaBIGR: díky za odkaz, ale na blinkry nejspíš kašlu, já stejně moc neblikám, spíš to kolikrát nestihnu Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #13 02.06.2013 19:49:43
Re: led zarovkaa když dám dozadu podblatník s led scětlem (koncové/brzdové) tak musím taky řešit nějaké odpory nebo by to mělo fungovat pouze přímým napojením na původní dráty? offline #14 02.06.2013 20:12:08
Re: led zarovkabadyšot: Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka. offline #15 02.06.2013 20:20:41
Re: led zarovkatank: dík, myslel jsem si to, ale i tak to není dobrá zpráva pro mě, protože jsem tam dal podblatník, který svítí (při připojení na baterku) a na motorce mi to nechce svítit, budu muset jít po drátech, kde je ta vzpoura strojů zase offline #16 02.06.2013 20:46:34
Re: led zarovkabadyšot: Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka. offline #17 02.06.2013 21:26:26
Re: led zarovka
Zkontroluj si kostru a nebo polaritu žárovce je to jedno,ale LEDky musí mít správně + a -. offline #18 02.06.2013 21:52:33
Re: led zarovkaBIGR: Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka. offline |