|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 zabeh tt 600 x59#1 28.05.2013 21:55:38
zabeh tt 600 x59cawte , neviete mi niekto poradit , ako dlho ma byt motorka v zabehu po vybruse zhruba asi kolko km/alebo motohodin . dakujem offline #2 28.05.2013 22:02:23
Re: zabeh tt 600 x59cca 1000km se zabíhá samozdřejmě častěji měnit olej. Yamaha XT600= svoboda pohybu HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku offline #3 28.05.2013 22:18:11
Re: zabeh tt 600 x59Do těch 500 kiláku musí jít motor lehce. Nehonit ho hned na plný plyn. Jakmile ucítíš,že je pod zátěží třeba do kopce,podřaď. Sem tam ho vrkni na plný,ale jen vrknout a uber. Po 500 Km vyměnit olej a pak znovu s postupným přidáváním zátěže. Pokud preferuješ hodně terén,udržuj žebra motoru čisté. Pokud nebudeš divočit vše bude OK. Nejpěknější zásah do přírody je drapákem. offline #4 29.05.2013 06:18:30
Re: zabeh tt 600 x59maros95: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #5 29.05.2013 12:46:07
Re: zabeh tt 600 x59V manuály je niečo také, že: offline #6 29.05.2013 13:24:57
Re: zabeh tt 600 x59dik za rady chlapci offline |