Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zabeh tt 600 x59

#1 28.05.2013 21:55:38

maros95
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 9
Založená vlákna
Motorka: yamaha tt 600
0 0

zabeh tt 600 x59


cawte , neviete mi niekto poradit , ako dlho ma byt motorka v zabehu po vybruse zhruba asi kolko km/alebo motohodin . dakujem

 offline 

 

#2 28.05.2013 22:02:23

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: zabeh tt 600 x59


cca 1000km se zabíhá samozdřejmě častěji měnit olej.


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#3 28.05.2013 22:18:11

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: zabeh tt 600 x59


Do těch 500 kiláku musí jít motor lehce. Nehonit ho hned na plný plyn. Jakmile ucítíš,že je pod zátěží třeba do kopce,podřaď. Sem tam ho vrkni na plný,ale jen vrknout a uber. Po 500 Km vyměnit olej a pak znovu s postupným přidáváním zátěže. Pokud preferuješ hodně terén,udržuj žebra motoru čisté. Pokud nebudeš divočit vše bude OK.


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#4 29.05.2013 06:18:30

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: zabeh tt 600 x59


maros95:

Zajíždím teď XR... do 500km max 1/3 plynu, nepodtáčet, nepřetáčet... vyměnit olej a pak do 1500km max 2/3 plynu konstantně, občas podržet pod plným i delší dobu než je vrknutí...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#5 29.05.2013 12:46:07

enduro600
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 186
Založená vlákna
Místo: Komárno
Motorka: Honda XR600(úprava SM) a Suzuki drz400e
Věk: 27
1 0

Re: zabeh tt 600 x59


V manuály je niečo také, že:
Od 0-150km  km jazdiť do 1/3 plynu
Od 150-500km jazdiť do 1/2 plynu
Od 500-1000km jazdiť do 3/4 plynu
potom vymeniť olej.
Toto bolo písané v manuály pre yamahu TT600S. Bolo to po anglicky, tak snáď som to dobre pochopil.

 offline 

 

#6 29.05.2013 13:24:57

maros95
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 9
Založená vlákna
Motorka: yamaha tt 600
0 0

Re: zabeh tt 600 x59


dik za rady chlapci  smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů