Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.

#1 08.05.2013 20:18:32

KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


Dobře tak celé jak se to stalo: jednou jsem jel po polnačce a najednou mě tochcíplo pote jsem to měl asi 3 mesice doma a pak to dal ke kamaradovi aby se mi na to podival rikal ze to bude chtit novej pist a nicasil do valce tak jsem koupil novi pist a udelal jsem nikasil do valce pote my to tam namontoval a nastartoval to vse sem videl a bylo to ok. Jakmile jsem to odnej prevzal tak sem to unej predd barakem nakopaval tak na 10x pote to chytlo a ujel jsem asi 100 metru a nzase to chciplo tak jsem to skousel znova nastartovat zase to chytlo ale ujel jsem dalsich 50 metru a zase to zdechlo . Tak jsem to odtahl dom a pockal na otce az dojede s autem dom a skouseli jsme to roztahnout autem a vubec no nejelo obcas to chytlo tk na 2sekundy a zase konec asi po kilometru jsme to vzdali a zaparkovaly jsme to dom . a nemohu to nastartovat proste to nejde kamos u kereho jsem to mel rikal ze je tam slabe zapalovaní prej to spatne chyta za tepla ale me to nechyta vubec . svicka haze docela jiskru karbec sem vycistil a vymnenil svicku a nic . Nechce my to vubec chytnout nic to nedela kdyz to chci nakopnout tak to udela jen zvuk jako ze nic proste nevim co stym jsem zoufaly koupil jsem ji za 25000 a pak dalsich 9500 za ten pist a valec prosim poradte my za kazdou radu budu velmi vdecny dekuji.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3638_101_3280.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3638_101_3281.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3638_101_3286.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3638_101_3285.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3638_101_3278.jpg

 offline 

 

#2 08.05.2013 20:30:43

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


doomak:

Už jsem ti odpovídal na m.cz , jde ti tam benzín ? pokud ujels 50 nebo 100 m a chcíplo to může to bít taky benálem.
Jinak ten silkon jako těsnění pod hlavu je pěkná prasárna  a23 

 offline 

 

#3 08.05.2013 20:39:22

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


Tainix:

Benál by tam měl jít, ale i kdyz svicka je sucha a ja nemam manual na karbec tak nevim jak ho nastavit a navic ten karbec jak sem ho rozdelal tak tam sou takove 2 packy a to se neda oddelat nekdo to tam svaril big_smile.

 offline 

 

#4 08.05.2013 20:50:22

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


doomak napsal(a):

Tainix:

Benál by tam měl jít, ale i kdyz svicka je sucha

 usch  usch ...

 offline 

 

#5 08.05.2013 20:50:52

mirbubak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 379
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 200
Věk: 27
Web
3 1

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


doomak:vyšrubuj svíčku,nalej tam trochu benzínu,vrat svíčku a zkus jestli ti to chytne,,,pokud ale startuješ a maš suchu svíčku tak ti tam nejde benzin

 offline 

 

#6 08.05.2013 20:54:49

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


mirbubak napsal(a):

doomak:vyšrubuj svíčku,nalej tam trochu benzínu,vrat svíčku a zkus jestli ti to chytne,,,pokud ale startuješ a maš suchu svíčku tak ti tam nejde benzin

Svicku sem vydelal dal tam benal ale porad to nechytne tak uz vazne nevim co stim kamos u kereho sem to mel rikal ze to spatne chyta za tepla pak sem za nem sel a rikam mu ty vole to nechyta vubec big_smile a on ze nevi co stym big_smile

 offline 

 

#7 08.05.2013 21:31:36

mmozga
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 466
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 570 12
Věk: 23 zatím :)
Tel: galaxy s4
0 0

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


mrkni se na zapalku jestli není strženej klínek
tohle nám dělalo na podobné bestii ale KTM 350 rok cca 89

 offline 

 

#8 08.05.2013 21:52:25

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


mmozga:
Jestli myslis takovej malej klinek asi centimetr dlouhej tak ten sem tam dal novej tak to by melo byt v poho.

 offline 

 

#9 08.05.2013 22:08:19

mmozga
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 466
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 570 12
Věk: 23 zatím :)
Tel: galaxy s4
0 0

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


doomak:

je tam klínek na klikové hřídeli od které je poháněnej rotot(myslím magneto) zapalka.
tak se ten klínek sem tam střihne a pak to nechce startovat nebo to zdechá po pár ujetých metrech apod..

 offline 

 

#10 08.05.2013 22:21:49

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


mmozga:

Urcite se na to kouknu zitra a hodim sem foto at vite jak to vypada a popripade my pomoc.

 offline 

 

#11 08.05.2013 22:32:58

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.


Jo tak tuhle motorku jsem taky kdysi měl, ikdyž malinko novější.
Zapalka tam opravdu stály celkem za prd.
První věc je opravdu zkontrolovat, jestli u něj nemáš střihlej ten klínek. Mě se to u tohoto motoru stalo taky.
Druhá věc je jestli to bude ok, tak jak silnou jiskru to hází. Mě to kdysi začalo házet slabou jiskru a motorka sice jela, ale neměla moc výkon. Musel jsem sehnat jiné zapalko. Navíc tady se dalo nastavovat i předstih, takže aby to nepálilo v jinou dobu než má.
Karburátor pokud je správně složený a nastavený podle oka na nějaké základní nastavení jako je běžné i u jiných podobných strojů (například jehlu na prostředek a šroub bohatosti povolit o dvě otáčky), tak to musí jet. Alespoň by to muselo chytit a vrčet a pak už můžeš řešit jeho doladění. Výška plováků už bude horší, to by chtělo vědět přesně.
Jinak by to chtělo omrknout klapky v sání (pač ty můžou být vzhledem k věku volné) a taky mi u toho pravidelně odcházely gufera na klice.
Prostě tenhle motor byl celkem poruchový a vzhledem k věku to bude celekm boj. Ideální by bylo něchat to omrknout někomu kdo to opravdu umí a necpe silikon pod hlavu a pod.....


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů