|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.#1 08.05.2013 20:18:32
KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.Dobře tak celé jak se to stalo: jednou jsem jel po polnačce a najednou mě tochcíplo pote jsem to měl asi 3 mesice doma a pak to dal ke kamaradovi aby se mi na to podival rikal ze to bude chtit novej pist a nicasil do valce tak jsem koupil novi pist a udelal jsem nikasil do valce pote my to tam namontoval a nastartoval to vse sem videl a bylo to ok. Jakmile jsem to odnej prevzal tak sem to unej predd barakem nakopaval tak na 10x pote to chytlo a ujel jsem asi 100 metru a nzase to chciplo tak jsem to skousel znova nastartovat zase to chytlo ale ujel jsem dalsich 50 metru a zase to zdechlo . Tak jsem to odtahl dom a pockal na otce az dojede s autem dom a skouseli jsme to roztahnout autem a vubec no nejelo obcas to chytlo tk na 2sekundy a zase konec asi po kilometru jsme to vzdali a zaparkovaly jsme to dom . a nemohu to nastartovat proste to nejde kamos u kereho jsem to mel rikal ze je tam slabe zapalovaní prej to spatne chyta za tepla ale me to nechyta vubec . svicka haze docela jiskru karbec sem vycistil a vymnenil svicku a nic . Nechce my to vubec chytnout nic to nedela kdyz to chci nakopnout tak to udela jen zvuk jako ze nic proste nevim co stym jsem zoufaly koupil jsem ji za 25000 a pak dalsich 9500 za ten pist a valec prosim poradte my za kazdou radu budu velmi vdecny dekuji. offline #2 08.05.2013 20:30:43
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.doomak: offline #3 08.05.2013 20:39:22
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.Tainix: offline #4 08.05.2013 20:50:22
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.
offline #5 08.05.2013 20:50:52
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.doomak:vyšrubuj svíčku,nalej tam trochu benzínu,vrat svíčku a zkus jestli ti to chytne,,,pokud ale startuješ a maš suchu svíčku tak ti tam nejde benzin offline #6 08.05.2013 20:54:49
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.
Svicku sem vydelal dal tam benal ale porad to nechytne tak uz vazne nevim co stim kamos u kereho sem to mel rikal ze to spatne chyta za tepla pak sem za nem sel a rikam mu ty vole to nechyta vubec offline #7 08.05.2013 21:31:36
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.mrkni se na zapalku jestli není strženej klínek offline #8 08.05.2013 21:52:25
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.mmozga: offline #9 08.05.2013 22:08:19
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.doomak: offline #10 08.05.2013 22:21:49
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.mmozga: offline #11 08.05.2013 22:32:58
Re: KTM 250 GS Nestartuje prosim o pomoc.Jo tak tuhle motorku jsem taky kdysi měl, ikdyž malinko novější. Dej koním pít... offline |