Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

elektrika u TTRE

#21 17.03.2009 10:34:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Tak v 5  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#22 17.03.2009 12:59:31

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


ok

 offline 

 

#23 18.03.2009 18:49:47

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


koukej ze na tom schematu je ten slaba odbocka na minus a ja to mam na plus
http://www.anuch.com/TT.jpg
http://www.anuch.com/TTRE.jpg

 offline 

 

#24 19.03.2009 16:51:29

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak to nakonec bylo tak jak jsem si myslel , ten cernej s odbockou patri na minus .kdyz jsem to prehodil tak to zacalo tocit motrem a startoval ale nezkousel jsem to moc dlouho takze sem to nenastartoval - dofam ze sem neco neodpalil kdyz to bylo predtim prehozeny ee2

 offline 

 

#25 23.03.2009 17:52:46

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak se mi to vcera povedlo nastartovat ale porad to hrozne knucelo - jako vzdycky pri studenym motoru http://www.youtube.com/watch?v=47tfLaZ_7sY tak jsem dnes zkusil rozebrat startere - a vypadal v poradku - jen trochu prachu z uhliku , tak jsem ho vycistil a vratil zpatdky .
Mate nekdo nejakej napad proc o tak skripe?

A jeste jedna vec kdyz jsem daval dohromady starter tak jsem ho tema dvouma dlouhyma sroubama stahnul do sebe tak silne ze se a ni nehnul - to je normalni? Musel jsem ho pak trochu povolit aby fungoval - nebude do nej tect voda?

Editoval HTB (23.03.2009 17:58:27)

 offline 

 

#26 23.03.2009 18:24:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


No, zvuky zrovna v pořádku nejsou - je tam toho moc, čím by to mohlo být. Nejdřív nech přeměřit baterku "zátěžometrem", mrkni na uložení rotoru startéru a ložiska převodových kol od startéru k magnetu a pak pojedeme dál.  key   cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#27 23.03.2009 18:24:44

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: elektrika u TTRE


Neodešli ti ložiska?


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#28 24.03.2009 15:18:20

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


rotor starteru vypadal v poradku . ale prekvapilo me ze ma lozisko jen ve predu a ne i v zadu .
kola ktery jsou videt vypadaj taky dobre a loziska taky . kde je magneto nevim
nemate nekdo fotku nebo schema starter - jestli sem tam nekde nezapomel nejakou podlozku .
jo a starter je stejnej jako u mojeho XT rv2001 jen se lisi dylkou kabelu

 offline 

 

#29 27.03.2009 13:55:05

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak jsem to nakonec vyresil .
pro ty co by mohli mit nekdy stejnej problem tak to bylo tim ze ve starteru byla vymackana podlozka (ma bejt uplne rovna a ne prohnuta  http://www.anuch.com/podlozka.jpg
- to jsem zistil az kdyz sem rozebral XT a porovnal to .
Kdyz sem to pak startoval tak byl zvuk jak zamlada
Divny ze na Xt 2001 ktery ma najeto 78 tisic byla jak nova a TT 2005 to odeslo uz po 10:000km . To potvrzuje moji teorii ze starsi motorky byly lepsi a ze to sidej cim dal tim vic

Editoval HTB (27.03.2009 13:56:16)

 offline 

 

#30 27.03.2009 14:11:16

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


jeste dotaz pri tom rozdelavani jsem roztrhal tesneni - z cehoi se to da vyrobit? vzpominam si ze za komancu jsem to delal na fichtla z pijaku nebo ze ctvrtky - staci to?

 offline 

 

#31 27.03.2009 15:23:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Ne, kup si těsnící papír. Běžně 0,5 a vystřihni si ho.  key   cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#32 13.07.2011 12:48:31

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1320
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: elektrika u TTRE


Zdravím chlapi, přiživím se tady na vlákně...
Kudy máte nataženej svazek kabelu do předu pod světlo? jde mi jenom o čast kolem krku řízení... zdá se mi to nějako divný, že by to v originálu mělo bejt vedený mezi blatníkem a dolníma brejlema a vytažený nahoru pod krytem vidlic... není v originálu nějaký lepší řešení? a8 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#33 13.07.2011 13:13:58

miyamoto
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 632
Založená vlákna
Místo: Beroun
Věk: 31
1 0

Re: elektrika u TTRE


Vojtas:

Tak jak pises to je original - cesta nejmensiho zla.


Ať se práší za kočárem!

 offline 

 

#34 13.07.2011 13:19:54

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1320
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: elektrika u TTRE


miyamoto:

Diky šefe ;-)


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů