|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 Digitální prřístrojovka s tachometrem.#1 03.02.2009 08:11:53
Digitální prřístrojovka s tachometrem.Šlo by to připojit na ttrko bez baterky. Jak je v orig, budíku to osvětlení tak to bych ušmík a a měl bych hnedka proud pak bych tam dal vypínač a po nastartování bych tu přístrojovku zapl. Snímáče rychlosti sou k tomu takže by to mělo jít ne? Tady je odkaz na ten digitální tachometr. http://eshop.motoservis-travnicek.cz/ta … 20590.html OFFMOTO offline #2 03.02.2009 08:17:56
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Tam asi ani vypínač nebude třeba. Zapojil bych podsvícení na světla a jinak to bude mít max stejnej, ale spíš menší odběr než origo. Jinak nic z drátů nestříhej - to je prasárna!!! Udělej to precizněji. Jinak to dotlač v pátek na sraz a zmastíme to ještě před. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #3 03.02.2009 09:46:09
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.to vypadá dobře sakra. Možná časem taky pořidim ![]() offline #4 03.02.2009 14:41:50
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Jdu do toho po vejplatě objednávám budu to mít jak drz 400 ale modře podsvícený. Napíšu jim ať mi dají rozměry aby to nebylo na čopra a uvidíme. Ale hodně se mi to páčí. OFFMOTO offline #5 03.02.2009 15:24:55
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Držím palce a pak se klidně poraď, ať to nesprasíš Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #6 03.02.2009 16:51:41
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.
OFFMOTO offline #7 04.02.2009 08:58:30
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Přidali tam nějaký fotky a tabulku tak že by to mělo jít akorát je blbý že tam je kontrolka na hladinu benzínu v nádrži ale na ty fotce na řídítkách tak to je taky offroad za 14 to asi objednám pak se budem radit podle financí. OFFMOTO offline #8 04.02.2009 09:04:50
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.jasan.... Budu až v pátek... Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #9 04.02.2009 09:26:02
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Změna vemu asi tady ten nemá kontrolky a je to tachometr, otáčkoměr ! hodiny atd. Takže bych připojil přes světlo proud a jestli by to šlo tak aji ten otáčkoměr jeden kabel na indučku a druhej připojit na CDI nebo omotat kabel co jde ke svíčce co raduz myslíš že by ten otáčkoměr šel kontrolky bych ponechal origo a vedle bych dal ten displej. tady je odkaz je tam českej návod ke stažení. Rade vomrknito prosím tě jestli to tam pude. Jo a čidlo rychlosti to má asi bezdrátový. Editoval Radek Rygl (04.02.2009 09:26:55) OFFMOTO offline #10 04.02.2009 19:10:33
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Dneska mi řekli že to bez akumulátoru Raduz nejde což si myslím že je pič...Mluvím o tom druhém jak sem dával ten odkaz. OFFMOTO offline #11 20.10.2009 12:28:42
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.tak jak to vypadá? Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you offline #12 20.10.2009 21:16:14
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.V některém vlákně (ho nemůžu najít ) a není to tohle a ani http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=1324 se řešili přístrojovky a někdo se zmiňoval o tom, že tam dá něco, co je pro čtyřkolky. Zároveň tam byl odkaz na web. Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you offline #13 21.10.2009 06:30:47
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Máca tt600r:Já mám na gasgasu dig. přístrojovku a funguje bez baterky. Editoval ViTTek (21.10.2009 06:34:11) offline #14 21.10.2009 10:34:33
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.a jakou tam máš? Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you offline #15 22.10.2009 06:48:20
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Nemůžu najít nikde fotku. O víkendu to nafotim. Ale už jsem ji viděl na nějakých stránkách na prodej. offline #16 22.10.2009 06:59:21
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Tak sláva, to je on! offline #17 22.10.2009 09:39:46
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Teď jsem si uvědomil, že když tam dám digi a napojím ho na světla, tak při chcípnutí se mi vynuluje počítání denních kilometrů a já pak v závodě budu v pr.... Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you offline #18 22.10.2009 12:00:30
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Je to tak jak píšou. offline #19 22.10.2009 12:02:13
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.Jediný problém který se mi teď vyskytl je nefunkční otáčkoměr, ale to je nějakým špatným spojem. offline #20 22.10.2009 12:44:02
Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.asi jsem se špatně vyjádřil. Jde mi o to, že v průběhu navigačních závodů potřebuju nulovat čítač denních km. Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you offline |