Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Digitální prřístrojovka s tachometrem.

#1 03.02.2009 08:11:53

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Šlo by to připojit na ttrko bez baterky. Jak je v orig, budíku to osvětlení tak to bych ušmík a a měl bych hnedka proud pak bych tam dal vypínač a po nastartování bych tu přístrojovku zapl. Snímáče rychlosti sou k tomu takže by to mělo jít ne? Tady je odkaz na ten digitální tachometr. http://eshop.motoservis-travnicek.cz/ta … 20590.html


OFFMOTO

 offline 

 

#2 03.02.2009 08:17:56

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Tam asi ani vypínač nebude třeba. Zapojil bych podsvícení na světla a jinak to bude mít max stejnej, ale spíš menší odběr než origo. Jinak nic z drátů nestříhej - to je prasárna!!! Udělej to precizněji. Jinak to dotlač v pátek na sraz a zmastíme to ještě před.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3 03.02.2009 09:46:09

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


to vypadá dobře sakra. Možná časem taky pořidim ano


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#4 03.02.2009 14:41:50

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Jdu do toho po vejplatě objednávám budu to mít jak drz 400 ale modře podsvícený. Napíšu jim ať mi dají rozměry aby to nebylo na čopra a uvidíme. Ale hodně se mi to páčí. smile


OFFMOTO

 offline 

 

#5 03.02.2009 15:24:55

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Držím palce a pak se klidně poraď, ať to nesprasíš  wink   cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#6 03.02.2009 16:51:41

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


ano


OFFMOTO

 offline 

 

#7 04.02.2009 08:58:30

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Přidali tam nějaký fotky a tabulku tak že by to mělo jít akorát je blbý že tam je kontrolka na hladinu benzínu v nádrži ale na ty fotce na řídítkách tak to je taky offroad za 14 to asi objednám pak se budem radit podle financí.


OFFMOTO

 offline 

 

#8 04.02.2009 09:04:50

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


jasan....  Budu až v pátek...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#9 04.02.2009 09:26:02

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Změna vemu asi tady ten nemá kontrolky a je to tachometr, otáčkoměr ! hodiny atd. Takže bych připojil přes světlo proud a jestli by to šlo tak aji ten otáčkoměr jeden kabel na indučku a druhej připojit na CDI nebo omotat kabel co jde ke svíčce co raduz myslíš že by ten otáčkoměr šel kontrolky bych ponechal origo a vedle bych dal ten displej. tady je odkaz je tam českej návod ke stažení. Rade vomrknito prosím tě jestli to tam pude. Jo a čidlo rychlosti to má asi bezdrátový. wink  odkaz::: http://www.bikerscrown.cz/produkt2272.html

Editoval Radek Rygl (04.02.2009 09:26:55)


OFFMOTO

 offline 

 

#10 04.02.2009 19:10:33

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Dneska mi řekli že to bez akumulátoru Raduz nejde což si myslím že je pič...Mluvím o tom druhém jak sem dával ten odkaz.


OFFMOTO

 offline 

 

#11 20.10.2009 12:28:42

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


tak jak to vypadá?
máš jí tam?


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#12 20.10.2009 21:16:14

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


V některém vlákně (ho nemůžu najít   ) a není to tohle a ani http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=1324 se řešili přístrojovky a někdo se zmiňoval o tom, že tam dá něco,  co je pro čtyřkolky. Zároveň tam byl odkaz na web.
Zajímalo by mě, kdo tedy na motorce bez baterky má nějakou digitální přístrojovku.


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#13 21.10.2009 06:30:47

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Máca tt600r:Já mám na gasgasu dig. přístrojovku a funguje bez baterky. a1 
Když nakopneš tak se rozsvítí, motohodiny a statní ptákoviny si pamatuje. Jen čas ji dělá problémy roll . Vždy startuji ve 12 hodin lol .
Vnitřní baterie tam není. Jen paměť.

Editoval ViTTek (21.10.2009 06:34:11)


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#14 21.10.2009 10:34:33

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


a jakou tam máš?


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#15 22.10.2009 06:48:20

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Nemůžu najít nikde fotku. O víkendu to nafotim. Ale už jsem ji viděl na nějakých stránkách na prodej.


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#16 22.10.2009 06:59:21

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#17 22.10.2009 09:39:46

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Teď jsem si uvědomil, že když tam dám digi a napojím ho na světla, tak při chcípnutí se mi vynuluje počítání denních kilometrů a já pak v závodě budu v pr....
Můžeš potvrdit, že se to opravdu nuluje po odpojení napájení.


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#18 22.10.2009 12:00:30

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Je to tak jak píšou. big_smile 
-ANALOGOVÝ A DIGITÁLNÍ ÚDAJ OTÁČEK
-RYCHLOMĚR DO 300KM/h
-DENNÍ A CELKOVÉ POČÍTADLO KILOMETRŮ
-PRŮMĚRNÁ A NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
-LCD-DISPLAY MÁ DVA DIGITÁLNÍ ŘÁDKY, ANALOGOVOU GRAFIKU A OTÁČKOMĚR S MODRÝM PODSVÍCENÍM
-CELKOVÝ STAV KM A DOBA JÍZDY(ZŮSTAME ULOŽEN I PO ODPOJENÍ NAPÁJENÍ)
-MOŽNOST NASTAVENÍ NA VŠECHNY TYPYKOL V ROZSAHU 1-3999MM
-LZE NASTAVIT V KILOMETRECH NEBO MÍLÍCH
-KONTROLKY: BLINKR L/P, OLEJ, DÁLKOVÉ SVĚTLO, NEUTRÁL, UKAZATEL PALIVA, VAROVNÉ BLINKRY
-VODOTĚSNÝ-
- ZOBRAZENÍ DENNÍHO ČASU

Jediné co se mi vždy vynuluje je denní čas.
Mám to na gasgasu ec 300 a ten nemá baterku.


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#19 22.10.2009 12:02:13

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


Jediný problém který se mi teď vyskytl je nefunkční otáčkoměr, ale to je nějakým špatným spojem. wink 
Jinak mytí provádím vapkou. key 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#20 22.10.2009 12:44:02

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Digitální prřístrojovka s tachometrem.


asi jsem se špatně vyjádřil. Jde mi o to, že v průběhu navigačních závodů potřebuju nulovat čítač denních km.
A tak mě tedy zajímá jestli se po vypnutí motoru nulujou jen celkové km od počátku používání digi tacho. nebo i ty denní, které si nulujuvždy po ujetí určitého úseku. Nejčasteji je to otázka 1-5km.


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů