|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 elektrika u TTRE#21 17.03.2009 10:34:48
Re: elektrika u TTRETak v 5 Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #22 17.03.2009 12:59:31
Re: elektrika u TTREok offline #23 18.03.2009 18:49:47
Re: elektrika u TTREkoukej ze na tom schematu je ten slaba odbocka na minus a ja to mam na plus offline #24 19.03.2009 16:51:29
Re: elektrika u TTREtak to nakonec bylo tak jak jsem si myslel , ten cernej s odbockou patri na minus .kdyz jsem to prehodil tak to zacalo tocit motrem a startoval ale nezkousel jsem to moc dlouho takze sem to nenastartoval - dofam ze sem neco neodpalil kdyz to bylo predtim prehozeny offline #25 23.03.2009 17:52:46
Re: elektrika u TTREtak se mi to vcera povedlo nastartovat ale porad to hrozne knucelo - jako vzdycky pri studenym motoru http://www.youtube.com/watch?v=47tfLaZ_7sY tak jsem dnes zkusil rozebrat startere - a vypadal v poradku - jen trochu prachu z uhliku , tak jsem ho vycistil a vratil zpatdky . Editoval HTB (23.03.2009 17:58:27) offline #26 23.03.2009 18:24:03
Re: elektrika u TTRENo, zvuky zrovna v pořádku nejsou - je tam toho moc, čím by to mohlo být. Nejdřív nech přeměřit baterku "zátěžometrem", mrkni na uložení rotoru startéru a ložiska převodových kol od startéru k magnetu a pak pojedeme dál. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #27 23.03.2009 18:24:44
Re: elektrika u TTRENeodešli ti ložiska? Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #28 24.03.2009 15:18:20
Re: elektrika u TTRErotor starteru vypadal v poradku . ale prekvapilo me ze ma lozisko jen ve predu a ne i v zadu . offline #29 27.03.2009 13:55:05
Re: elektrika u TTREtak jsem to nakonec vyresil . Editoval HTB (27.03.2009 13:56:16) offline #30 27.03.2009 14:11:16
Re: elektrika u TTREjeste dotaz pri tom rozdelavani jsem roztrhal tesneni - z cehoi se to da vyrobit? vzpominam si ze za komancu jsem to delal na fichtla z pijaku nebo ze ctvrtky - staci to? offline #31 27.03.2009 15:23:17
Re: elektrika u TTRENe, kup si těsnící papír. Běžně 0,5 a vystřihni si ho. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #32 13.07.2011 12:48:31
Re: elektrika u TTREZdravím chlapi, přiživím se tady na vlákně... Baseball, basketball and football... ....all require one ball... ...ENDURO REQUIRES TWO!!! offline #33 13.07.2011 13:13:58
Re: elektrika u TTREVojtas: Ať se práší za kočárem! offline #34 13.07.2011 13:19:54
Re: elektrika u TTREmiyamoto: Baseball, basketball and football... ....all require one ball... ...ENDURO REQUIRES TWO!!! offline |