Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Motor → Suzuki DR 350 - nejde vytočit   31.08.2020 10:48:14 | Vlákno má celkem: 13 příspěvků

Ten motor nezní špatně. Když má drz špatnej napínák, je to strašnej rachot, to bys poznal. Koukal jsem, že to má nepřímo ovládané šoupě podtlakovou membránou. Zároveň ti strašně pomalu padaj otáčky zpátky do volnoběhu.
Zkusil bych karbec a příruby z jinýho drz350. Nebo aspon zkontroluj tu membránu pod černým víčkem nahoře a hadičky.
Jestli to není v motoru, tak do něj v zimě nesahej. Jen seřid ventily.

Motor → Suzuki DR 350 - nejde vytočit   29.08.2020 13:56:43 | Vlákno má celkem: 13 příspěvků

No, ventily muzou byt mimo, ale tady to nebude pricina. Strili to kdyz mas vytocenej plyn a snazis se ji roztocit? Jestli jo, hledej nejdriv  v zapalivani. Kdyz ji nakopnes, volnobeh je v poradku? I kdyz ji nechas blafat? Jestli jo, ventily to nebudou a hledal bych v karburatoru. Jestli to ma primo ovladany soupe, tak v okruhu hlavni trysky.

Cestování → Rumunsko   18.08.2020 12:36:49 | Vlákno má celkem: 128 příspěvků

Toman: Dobře, tak odpovím na původní dotaz:
"Ano". Je to v pohodě.

Cestování → Rumunsko   18.08.2020 09:09:54 | Vlákno má celkem: 128 příspěvků

Toman: Pán se ptal na reálnou zkušenost. Jediný nemístný komentář byl na šoumena ze Včelné. Myslím, že zbytek sdělení byl věcný a pokud bych toto sdělení dostal od cestovky, označil bych ho za informaci s přidanou hodnotou.

Cestování → Rumunsko   17.08.2020 23:09:58 | Vlákno má celkem: 128 příspěvků

https://www.cestujlevne.com/mapa-covid19
Je to v pohode, stejne jako Albanie.
Neexistuje zpusob jak te dohledat,  zes tam byl, pokud se nepriznas nebo nedas fotku na FB. Madarsko ti musi umoznit tranzit domu.
Btw. Ten vladni semafor je na hovno, lepsi je ta mapa z cestujeme levne, protoze zohlednuje nejen to, jakten entertainer na ministerstvu zdravotnictvi vidi danou zemi, ale i to, jestli te na hranici do ty zeme pustej.

Novinky → Přírůstek ;o)   06.06.2020 18:45:50 | Vlákno má celkem: 112 příspěvků

Este sem dej jak to mimino koupes, at ma nekdo hezkej vecer u mobilu

Podvozek :: Rám → přepákování drz400s   26.05.2020 10:55:34 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků

Pe2Tr: u nás těžko seženeš. Jedny kosti doma mám, ale tohle ti nikdo neprodá. Jedině ebay. Vzhledem k tomu, že většina dr-z jezdí v Austrálii nebo Ameru, bude to dovoz se clem, takže počítej 3-5 tisíc. Nebo nechat udělat, ale ty kosti maj futra a jestli to někdo udělá poctivě, stejně tě to vyjde nejmíň na 15 kil.

Enduro → Dotahování drátů zadního kola - ENDURO   14.05.2020 18:26:18 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Spis to je tech 5Nm.nrkdy tre 8Nm. Ale u starych spic to nemuzes delat na moment. Musis to udelat s citem. Proste az to je moc, tak prestat. A neni pravda, ze lepsi malo. Deformuje se pak pri jizde rafek, dynamicky se namaha. Po case praskne ve svaru.

Karburátory → Yamaha wr 250f 2008 Dusí pri prudkom pridaní   03.05.2020 22:29:24 | Vlákno má celkem: 16 příspěvků

Předpokládám, že si neměnil nic na sacím ani výfukovým systému.
Každej karbec se ladí tak, že se nejdřív vyndá, umeje a nastaví se hladina plováku. Pak postupuješ dál.
To co ti radí Raduz, eliminuje jen případ, kdy je unavená pružina AC pumpy, neřeší to ale vadnou membránu AC pumpy.
Než začneš něco matlat, namaž tu pružinu olejem. Když to nepomůže zkus ten "o-ring mod" a nakonec zkontroluj membránu AC pumpy.
Bohužel se ukazuje, že na zvládnutí tak složitého zařízení jako je karburátor, nestačí ani jeho stoletá historie.
Jestli tam nemáš "leak jet"-obtokovou trysku, nedá se na tý AC pumpě nic seřidit, pouze čas, kdy má vstříknout. A ten je daný, tzn. co nejdřív, ale ne tak brzo, aby proud zasáhl šoupě.

Podvozek :: Rám → Zarostlý šroub napínáku řetězu v kyvce Ktm   29.04.2020 22:22:55 | Vlákno má celkem: 21 příspěvků

PETARDAK: tak přece zvládáš teorii materiálu. Když to zvládne tužkař, zvládneš to taky...

Podvozek :: Rám → Zarostlý šroub napínáku řetězu v kyvce Ktm   29.04.2020 14:46:40 | Vlákno má celkem: 21 příspěvků

Kup si na to dedikovanej přípravek. Míchat HNO3 je práce navíc a stejně ji budeš muset někde objednat. Nakonec musíš trefit správnou koncentraci. Pokud to budeš leptat 65% kyselinou, buď ten šroub nevyleptáš, nebo vyleptáš hliník. Prostě tu koncentraci musíš zkoušet (nebo někde zjistit)
Odhrzovač doma mám, ale nefungoval mi. Zafungovalo namazat, nahřát, poklepat a opakovat po pár hodinách. Nakonec jsem se smířil s tím, že ten šroub praskne a pak ho odvrtám, ale vytáhnul jsem ho.

Oleje - Maziva - Filtry → Liqui Moly 10W40 polosynt., 10W50 plná synt.   20.02.2020 09:58:41 | Vlákno má celkem: 21 příspěvků

Stanďour:
SAE je viskozitní klasifikace
SE je small engine
Už chápu, proč nová školská reforma klade důraz na to, aby děti porozuměly psanému textu :-)
Nic, trolím...

Oleje - Maziva - Filtry → Liqui Moly 10W40 polosynt., 10W50 plná synt.   17.02.2020 13:03:48 | Vlákno má celkem: 21 příspěvků

Liší se to základovým olejem. Dobrý minerál nedělá karbon a netrhá se mazací film při vysokých teplotách. Vzducháč = minerál
https://www.mechanizaceweb.cz/mineralni … rovy-olej/

Vůbec netvrdím, že ta Moly není dobrá. Ale většinou lidi tý motorce uškodí tím, že dají "lepší" olej. Na vzducháč to není dobrý. Proto některý TTR začnou poměrně brzo po generálce znovu klepat na klice.

Oleje - Maziva - Filtry → Liqui Moly 10W40 polosynt., 10W50 plná synt.   16.02.2020 22:04:06 | Vlákno má celkem: 21 příspěvků

Co dáváte za kvalitní minerál do TT600R? Nechci syntetiku, je to na Albanii v létě.

Ostatní → Tupé enduro   18.01.2020 22:12:06 | Vlákno má celkem: 116 příspěvků

Honza: vyrezani airboxu pomuze hodne. Ten bajk nedejcha. Vubec nerikam, ze si tohle ma tazatel koupit. A upravy te dneska cekaj na kazdym street legal bajku. Jen se to v Cechach neresi a lidi jezdej na koktavejch mapach a uskrcenych ECU.

Ostatní → Tupé enduro   18.01.2020 20:53:38 | Vlákno má celkem: 116 příspěvků

Okej. Koncim marnou bitvu. Tady borec ma teda SM po instalaci fcr. SM ma jeste delsi kyvku a jde za plynem, prestoze si stezuje, ze to este nema poladeny a je tam "bog"
Plynem to zveda na dvojku na zadni. To piskani na zacatku dela to, ze ma otevrenej airbox.
https://m.youtube.com/watch?v=9lSsJ9uBQYQ&t=145s

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů