|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → el. zapojeni u xt600 26.01.2012 09:04:54 | Vlákno má celkem: 7 příspěvkůMišák ttr600: Elektrika → el. zapojeni u xt600 25.01.2012 07:36:56 | Vlákno má celkem: 7 příspěvkůmůj email je ro.romo@seznam.cz a moc diky za všechny příspěvky a o mém postupu budu informovat. Elektrika → el. zapojeni u xt600 24.01.2012 21:17:37 | Vlákno má celkem: 7 příspěvkůLasky: Elektrika → el. zapojeni u xt600 24.01.2012 20:14:17 | Vlákno má celkem: 7 příspěvkůzdravím pánové, od kamaráda jsem dostal tento stroj (on ji chtěl prostě vyhodit) a sem v motorkách úplný laik.mašina nemá žádné el. rozvody,jen změť kabelů.navíc je CCD jednotka manuálně poškozená,viz foto.na indukční cívce sem naměřil 9,22kohmu.koukal sem na netu na nějaký zapojení,ale ani jedno není stejné (barvy kabelů od magneta nebo počet kabelů z CCD).startuje se nohou,el.startér nemá.ani nevím zda musi mít baterii. budu moc rád když mi někdo z machrů poradí. Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |