|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 09.03.2011 17:54:59 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůa který snímač? to je ta kostka? Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 09.03.2011 14:37:13 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůno tak jsem zkusil vyměnit tu indučku,kabel i fajfku na prověřenou svíčku a je to pořád to same! Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 08.03.2011 13:22:00 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůJá jsem s Jablunkova! no zkusim to dneska fičim za kolegou kterej ma dva Xt jedno v provozu a druhe uplně rozkuchane tak od něj pujčim indučku s kablem a fajfkou! a uvidím ale já mam spiš strach aby tam nebyla odkuřena ta jedna s těch kostiček a nebo cdi,to by byl celkem problem sehnat! Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 07.03.2011 18:44:37 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůno jo to já bych rád ale neznam nikoho kdo ma taky drko od koho by to šlo pujčit a vyzkoušet! Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 07.03.2011 17:18:38 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůno nezkoušel protože nemám druhou fajfku... a nechci rozbírat to xtečko aby se mi to taky nepokazilo...! nevíš jestli jde nějak přeměřit ty dráty ktere jdou k indučce? tak by se to taky dalo zjistit ne? jestli jde k indučce proud a přes indučku už ne! Elektrika → suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru 07.03.2011 16:34:59 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůZdar chlapi,potřeboval bych poradit Normálně jsem jezdil a na druhy den přijdu a nechytne tak vymontuju svíčku a hele neházi jiskru! no zkoušel jsem už asi 3 svíčky i uplně novou Na mem druhem XT jiskru házi,takže svíčka je určitě OK Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |