|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 suzuki DR 125 SE-Nehází jiskru#1 07.03.2011 16:34:59
suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruZdar chlapi,potřeboval bych poradit Normálně jsem jezdil a na druhy den přijdu a nechytne tak vymontuju svíčku a hele neházi jiskru! no zkoušel jsem už asi 3 svíčky i uplně novou Na mem druhem XT jiskru házi,takže svíčka je určitě OK offline #2 07.03.2011 16:42:32
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruZkoušel jsi treba vymenit fajfku na svicce a ten vysokonapetovej kabel? může to být i inducka, neco v zapalovani nebo cdi.. offline #3 07.03.2011 17:18:38
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruno nezkoušel protože nemám druhou fajfku... a nechci rozbírat to xtečko aby se mi to taky nepokazilo...! nevíš jestli jde nějak přeměřit ty dráty ktere jdou k indučce? tak by se to taky dalo zjistit ne? jestli jde k indučce proud a přes indučku už ne! offline #4 07.03.2011 18:04:17
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruPostupuj vylučovací metodou, resp. měn vše co se dá a něco to dělat bude. Nevím jestli se to dá měřit, prý to jsou docela pecky tak nevím jak by to pobral ten měřák. offline #5 07.03.2011 18:44:37
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruno jo to já bych rád ale neznam nikoho kdo ma taky drko od koho by to šlo pujčit a vyzkoušet! offline #6 07.03.2011 22:54:16
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruSouhlasim s FRU, napětí z indučky si myslim doma nezmeris, na multimetr je to moc voltu.. zkusil bych vymenovat, na xt tím nemuzes nic pokazit.. vymenit fajfku, kabel a indučku neni tak slozity offline #7 07.03.2011 22:56:36
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruOdkud jsi? Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #8 08.03.2011 13:22:00
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruJá jsem s Jablunkova! no zkusim to dneska fičim za kolegou kterej ma dva Xt jedno v provozu a druhe uplně rozkuchane tak od něj pujčim indučku s kablem a fajfkou! a uvidím ale já mam spiš strach aby tam nebyla odkuřena ta jedna s těch kostiček a nebo cdi,to by byl celkem problem sehnat! offline #9 09.03.2011 14:37:13
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruno tak jsem zkusil vyměnit tu indučku,kabel i fajfku na prověřenou svíčku a je to pořád to same! offline #10 09.03.2011 14:41:43
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruProměřit snímač s Raduzem po telefonu a zkusit jiné CDI Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #11 09.03.2011 14:49:06
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskruSakra, potřeboval bych, aby ten den měl tak 50hodin Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #12 09.03.2011 17:54:59
Re: suzuki DR 125 SE-Nehází jiskrua který snímač? to je ta kostka? offline |