|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Video YouTube → Trocha humoru 11.10.2009 21:24:33 | Vlákno má celkem: 3 příspěvkůtendle pan je hodne dobrej a ma vice postavicek jen se kouknete fakt se zasmejete Trial → scottish six day trial 08.10.2009 23:37:59 | Vlákno má celkem: 15 příspěvkůno xrko me stalo tak 55000 asi stim ze melo celkem malo nalitane a tady bych tomu i veril to pretaceni tachacu je celkem jenom ceska specialitka Trial → scottish six day trial 07.10.2009 23:27:23 | Vlákno má celkem: 15 příspěvků
no nevim jak anglie ale skotsko je teda docela nezalesnena zeme totalne proti cesku treba same hole kopce a pole teda hlavne na vychode kde sem ja na zapase je to lepsi ale porad min nez u nas Trial → scottish six day trial 07.10.2009 23:17:24 | Vlákno má celkem: 15 příspěvků
jj ty motorky vypadali zajimave na kastle meli harley davidson a motory rotax tak sem to musel hned blejsknout Trial → scottish six day trial 06.10.2009 19:07:22 | Vlákno má celkem: 15 příspěvků
no je to zatim v planu uz se vratit natrvalo puvodne sem tu ani na tak dlouho nejel Trial → scottish six day trial 06.10.2009 19:04:33 | Vlákno má celkem: 15 příspěvků
ne na slapacce bohuzel nejezdim ale na zavody vzdycky rad zajdu.je to pekne pokoukani Trial → scottish six day trial 05.10.2009 17:44:32 | Vlákno má celkem: 15 příspěvků
no jo se chystam po par letech domu tak sem si ho koupil nedavno abych si ho odvez sebou Trial → scottish six day trial 04.10.2009 23:51:55 | Vlákno má celkem: 15 příspěvkůksyz uz se tu todle vlakno moc nehybe tak aspon tady nahodim nejake fotky ze zavodu kde sme byli akorat jich neni moc nebot sem zapomel fotak z duvodu neprofesionalni chlastacky den predem Elektrika → zadni svetlo honda xr400 19.09.2009 20:52:38 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůno nic tak sem to zmeril 14-14.5 tak myslim ze je to v te norme co ste rikali takze sup hodil sem tam novou zarovku a neverili byste cely den slapala a dokonce mi zaclo svitit i svetlo nad znackou. Elektrika → zadni svetlo honda xr400 18.09.2009 20:08:49 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků
nene prave ze mam dvouvlakno pouze jednu zarovku Elektrika → zadni svetlo honda xr400 17.09.2009 18:21:32 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků
je se na to muzu stejne kouknout az zitra takze az pak budu vedet estli mi to prebiji nebo ne a podle manualu tam ma byt 5W coz sem tam dal 5W svetlo 21W brzda a jinak tey LEDky si myslel todle? http://shop.ebay.co.uk/i.html?_kw=12v&a … m104.l1199 , ale pokud si pamatuju tak myslim ze necernaly jen praskaly ale to si nejsem jisty.no nic zitra budu moudrejsi Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 21:26:26 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků
tu krytku tam mam na 100% takze snad to bude v poho a imbusu mam fungl nove tak pak dam vedet jak sem dopad Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 21:14:53 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků
no supr Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 21:09:46 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůno ten vutahovak mu prave taky nefungoval podivej na obrazek nize Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 20:58:33 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůtak sem nasel na jednom foru jak to udelal jeden manik tak to asi taky skusim Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 19:25:14 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůjo a jeste jedna vec vim ze to nepatri do elektriky ale co uz. ani za boha nemuzu povolit sroubek na prednim kalipru abych si vymenil desticky tak jestli nema nekdo nejakej tip jak nato? Elektrika → zadni svetlo honda xr400 16.09.2009 17:42:11 | Vlákno má celkem: 33 příspěvků
jako nevim predni zarovky so obe ok celou dobu a z vibraci no nevim sem to vymenil jel pouze asfalt a stejne pinkla a od stejnoho vyrobce asi taky nebudou ale to nevim jiste Elektrika → zadni svetlo honda xr400 15.09.2009 23:12:36 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůok tak az to pomerim dam vedet co mi stoho leze jinak dik za tip Elektrika → zadni svetlo honda xr400 15.09.2009 22:39:21 | Vlákno má celkem: 33 příspěvkůmam problem se zadnim svetlem vymenim zarovku a sviti ale tak za deset minut vyhori vlakno u svetla brzdove funguje porad nevite co to muze byt? Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |