|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 scottish six day trial#1 04.10.2009 23:51:55
scottish six day trialksyz uz se tu todle vlakno moc nehybe tak aspon tady nahodim nejake fotky ze zavodu kde sme byli akorat jich neni moc nebot sem zapomel fotak z duvodu neprofesionalni chlastacky den predem Editoval oretone (05.10.2009 00:09:36) offline #2 05.10.2009 09:05:04
Re: scottish six day trialPěkný pěkný pěkný, hned bych se šel juknout To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #3 05.10.2009 17:44:32
Re: scottish six day trial
no jo se chystam po par letech domu tak sem si ho koupil nedavno abych si ho odvez sebou offline #4 05.10.2009 20:57:25
Re: scottish six day trialTo je zajímavá akcička. Jezdíš taky na šlapačce? Dobrá byla ta doprovodná mašina s těma navěšenejma cajkama Dej koním pít... offline #5 06.10.2009 11:34:51
Re: scottish six day trialoretone: To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #6 06.10.2009 19:04:33
Re: scottish six day trial
ne na slapacce bohuzel nejezdim ale na zavody vzdycky rad zajdu.je to pekne pokoukani offline #7 06.10.2009 19:07:22
Re: scottish six day trial
no je to zatim v planu uz se vratit natrvalo puvodne sem tu ani na tak dlouho nejel offline #8 07.10.2009 10:32:56
Re: scottish six day trialoretone: To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #9 07.10.2009 13:15:48
Re: scottish six day trialJá myslel ty dvě motorky na fotce č.8. To aly byly spíš nějakejch čumilů Dej koním pít... offline #10 07.10.2009 23:17:24
Re: scottish six day trial
jj ty motorky vypadali zajimave na kastle meli harley davidson a motory rotax tak sem to musel hned blejsknout offline #11 07.10.2009 23:27:23
Re: scottish six day trial
no nevim jak anglie ale skotsko je teda docela nezalesnena zeme totalne proti cesku treba same hole kopce a pole teda hlavne na vychode kde sem ja na zapase je to lepsi ale porad min nez u nas offline #12 07.10.2009 23:28:26
offline #13 08.10.2009 08:17:33
Re: scottish six day trialoretone: To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #14 08.10.2009 08:20:03
Re: scottish six day trialoretone: To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #15 08.10.2009 23:37:59
Re: scottish six day trialno xrko me stalo tak 55000 asi stim ze melo celkem malo nalitane a tady bych tomu i veril to pretaceni tachacu je celkem jenom ceska specialitka offline |