|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994 20.01.2011 15:17:12 | Vlákno má celkem: 3 příspěvkůtak nevím jestli jsem to zrovna trefil nebo je to jedno, ale už startuje, dal jsem ten červeno-bílej a červeno-žlutej k sobě a jede, díky chlapi, dodali jste mi odvahu abych to zkusil, měl jsem strach že něco odpálím Elektrika → startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994 19.01.2011 21:46:41 | Vlákno má celkem: 3 příspěvkůZdravím bikeři, potřebuju radu, odešlo mi relátko, sehnal jsem nový, ale je na něm jiný konektor, to by až tak nevadilo, stačí přehodit, ale ze starýho relátka vedou dva drátky, červeno-bílý a modro-bílý a z novýho červeno-žlutý a zeleno-žlutý, potřeboval bych vědět který spojit, poradíte mi někdo prosím? je to jedno? nebo když to zapojím špatně, můžu něco odpálit? Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |