Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994   20.01.2011 15:17:12 | Vlákno má celkem: 3 příspěvků

tak nevím jestli jsem to zrovna trefil nebo je to jedno, ale už startuje, dal jsem ten červeno-bílej a červeno-žlutej k sobě a jede, díky chlapi, dodali jste mi odvahu abych to zkusil, měl jsem strach že něco odpálím smile 

Elektrika → startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994   19.01.2011 21:46:41 | Vlákno má celkem: 3 příspěvků

Zdravím bikeři, potřebuju radu, odešlo mi relátko, sehnal jsem nový, ale je na něm jiný konektor, to by až tak nevadilo, stačí přehodit, ale ze starýho relátka vedou dva drátky, červeno-bílý a modro-bílý a z novýho červeno-žlutý a zeleno-žlutý, potřeboval bych vědět který spojit, poradíte mi někdo prosím? je to jedno? nebo když to zapojím špatně, můžu něco odpálit?

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů