|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994#1 19.01.2011 21:46:41
startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994Zdravím bikeři, potřebuju radu, odešlo mi relátko, sehnal jsem nový, ale je na něm jiný konektor, to by až tak nevadilo, stačí přehodit, ale ze starýho relátka vedou dva drátky, červeno-bílý a modro-bílý a z novýho červeno-žlutý a zeleno-žlutý, potřeboval bych vědět který spojit, poradíte mi někdo prosím? je to jedno? nebo když to zapojím špatně, můžu něco odpálit? offline #2 19.01.2011 22:57:54
Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994kutil001: offline #3 19.01.2011 23:27:31
Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994Je to rele, je to jedno jak ho zapojis. Bude fungovat tak jako tak - civka. Ať se práší za kočárem! offline #4 20.01.2011 15:17:12
Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994tak nevím jestli jsem to zrovna trefil nebo je to jedno, ale už startuje, dal jsem ten červeno-bílej a červeno-žlutej k sobě a jede, díky chlapi, dodali jste mi odvahu abych to zkusil, měl jsem strach že něco odpálím offline |