Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994

#1 19.01.2011 21:46:41

startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994


Zdravím bikeři, potřebuju radu, odešlo mi relátko, sehnal jsem nový, ale je na něm jiný konektor, to by až tak nevadilo, stačí přehodit, ale ze starýho relátka vedou dva drátky, červeno-bílý a modro-bílý a z novýho červeno-žlutý a zeleno-žlutý, potřeboval bych vědět který spojit, poradíte mi někdo prosím? je to jedno? nebo když to zapojím špatně, můžu něco odpálit?

 offline 

 

#2 19.01.2011 22:57:54

geloš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 126
Založená vlákna
Motorka: Africa Twin 650, Husaberg 450
Věk: 47
1 0

Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994


kutil001:
Máš jen 2 možnosti, tak je vyzkoušej, spálit se ti nemůže nic.
Zítra se ti v práci podívám jak to funguje, zatím si zjisti, na kterém vodiči máš napětí při zmáčnutí tlačítka starteru, ten druhý potom bude kostra.

 offline 

 

#3 19.01.2011 23:27:31

miyamoto
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 632
Založená vlákna
Místo: Beroun
Věk: 31
1 0

Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994


Je to rele, je to jedno jak ho zapojis. Bude fungovat tak jako tak - civka.


Ať se práší za kočárem!

 offline 

 

#4 20.01.2011 15:17:12

Re: startovací relé Yamaha XT600E r.v. 1994


tak nevím jestli jsem to zrovna trefil nebo je to jedno, ale už startuje, dal jsem ten červeno-bílej a červeno-žlutej k sobě a jede, díky chlapi, dodali jste mi odvahu abych to zkusil, měl jsem strach že něco odpálím smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů