Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Honda xr 600 CDI

#1 31.08.2011 21:11:23

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 769
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Honda xr 600 CDI


Zdravím, měl bych dotaz, zda nemáte někdo doma CDI-RJ na Honda XR600R, nebo nevíte kde jí za dobrej peníz sehnat? Děkuju za odpovědi.

 offline 

 

#2 31.08.2011 22:42:47

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Honda xr 600 CDI


Nemám,ale jestli neseženeš,tak zkus Ignitech. Na většinu motorek to uměj udělat okolo 3500kč.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#3 01.09.2011 08:49:20

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 769
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: Honda xr 600 CDI


Lasky:

jojo o tom vím, ale jestli by nebyla levnější možnost.. ty řídící jednotky jsou drahá sranda hmm nebo nepasuje tam z XL 600 ?

 offline 

 

#4 01.09.2011 10:05:42

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Honda xr 600 CDI


To já nevím jestli pasuje.V těch Hondách se nevyznám. Scháněl jsem jí na TT600S. Tam třeba pasuje z některých XTček. Nebylo v inzerátech nic kloudnýho.Jediná,za 3tis,použitá,bez záruky a ještě neseděly konektory,tak jsem to radši koupil od Ignitechu za 3,5tis.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů