|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMATéma zavřeno Stránky: 1 2 Zapojení zásuvky 12V na TT600R#21 13.11.2010 20:16:10
Re: Zapojení zásuvky 12V na TT600RNo zbastlik pomocí nějakého švábu offline #22 13.11.2010 20:23:04
Re: Zapojení zásuvky 12V na TT600RZkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #23 13.11.2010 20:24:28
Re: Zapojení zásuvky 12V na TT600RJá abych tak něco dělal se švábem. Tak možná s těma co lezou někde po chodbách nebo kde ty brouci bydlí. Kdysi dávno jsem sice chodil na elektro průmyslovku ,ale nechápu jak je možný,že jsem nikdy nepropad. Postavit měnič jsem neuměl ani tenkrát,natož teď když mi chlast vyhání z hlavy poslední zbytky vědomostí. Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja offline #24 13.11.2010 21:06:34
Re: Zapojení zásuvky 12V na TT600RSuchman: Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja offline |