Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Paraboly XL600LM

#1 13.10.2010 15:23:33

xtmotoman
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 254
Založená vlákna
Místo: Horušany (PJ)
Motorka: YAMAHA XT 600 43F, BMW R1100GS
Věk: 32
Tel: 728154471
Web
0 0

Paraboly XL600LM


Zdravim,
na mojí XL600LM jsem měl původně v origo parabolách patice Ba20d, svítilo to naprd, tak jsem uchycení předělal na H4 u každý paraboly....ale stejně paraboly jsou docela vysvícený, je to rok 1986 tak už maj nárok...někdo mi řk, ať tam lupnu a Africy, že už jsou rovnou H4, ale podle mě pasovat nebudou. Nemá s tim někdo zkušenost, popř. nrmoh by mi někdo poslat fotku paraboly z Africy H4 s rozměry?? Díky  key  key 

To je ona:
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/897_img_2516.jpg

 offline 

 

#2 13.10.2010 20:07:08

Dingo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 263
Založená vlákna
Motorka: XL600V
1 0

Re: Paraboly XL600LM


Si ty co tam máš nech znova pokovit - zrepasovat.

 offline 

 

#3 13.10.2010 20:29:14

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Paraboly XL600LM


black-jack:

většinou je na oknařským silikonu takže odříznout ofafrně a pak zase nalepit silikonem na lepení autoskel key 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů