|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 CDI - TTR#1 10.11.2008 11:00:38
CDI - TTRJe normální že CDI je volně položený na Air boxu ?? To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #2 10.11.2008 11:08:54
Re: CDI - TTRje to tak v pořádku Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #3 10.02.2009 07:18:53
Re: CDI - TTRty Raduzu, myslíš že to pro to CDI je takhle dobré, když tam jen tak volně leží... ??? To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #4 10.02.2009 07:25:33
Re: CDI - TTRPodívej, výrobce tak nějak asi věděl proč to tam tak udělal. Jen tak tam neleží - zespod CDI je na AIRboxu pěnová vycpávka a zespod sedla je taky molitan - ono se to tím sevře a je to tam "jak v bavlnce" Jinak už ho mám obalený molitanem dokola komplet Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #5 10.02.2009 07:32:39
Re: CDI - TTRNu, u pár věcí si nejsem úplně jistej jestli výrobce myslel, ale... každopádně díky za info, páč já tam molitan nemám !!! To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #6 10.02.2009 08:56:04
Re: CDI - TTRAha, tak to bude provozní nedostatek - doporučuji rychle odstranit. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #7 11.09.2010 18:52:15
Re: CDI - TTRPoraďte mi prosím, jestli konektory, co jsou pod sedlem, kdy jeden je RB drátem spojený s CDI a druhý B se zemí, mají být spojeny nebo ne. Resp. k čemu tam jsou? Naměřil jsem na nich +5V. Mám je rozpojený, motor mi šlape, takže nemám důvod je spojovat. Jde tedy vlastně jen o "vědeckou" záležitost :) offline #8 11.09.2010 19:05:34
Re: CDI - TTRMám tam suchý zip drží to perfekně tak už to bylo při koupi. Zip koupíš a trochu dobrého lepidla a máš klid offline #9 11.09.2010 19:33:20
Re: CDI - TTRoffline #10 11.09.2010 20:05:31
Re: CDI - TTR
Jestli máš rozpojeno to, co je v tom příspěvku, tak to tak nech Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #11 11.09.2010 22:26:33
Re: CDI - TTRÓóó děkuji. V uvedeném tématu by mě nenapadlo hledat offline #12 13.09.2010 00:12:12
Re: CDI - TTRKámošovi sem taky jednou TT odškrcoval, řek sem mu sundej sedlo, rzpojil jsem drátky, a řekl sem tak aje to hotovo, čuměl na mě jak péro z gauče jestli si z něho nedělám srandu offline |