Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Yamaha TT 600 karter

#1 13.07.2008 14:36:20

Yamaha TT 600 karter


Cawte wsetci.

No stala sa mojmu strykovi taka neprijemna vec ze pri skladani motora sa mu nestastne pukol lavy karter. Je to uz stary typ z roku 91-92 . Nema niekto z vas nejaky nazvys? Alebo ci niekoho ineho nepozna kto ma?

Diky,

 offline 

 

#2 13.07.2008 20:03:10

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha TT 600 karter


A nebo nejrychlejši varianta - koupit novej karter. Bohužel je to zároveň varianta nejdražši blee1


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 13.07.2008 20:50:58

Re: Yamaha TT 600 karter


hm, novy by stal pekne vela uz len preto ze je to pomaly aj historicky model z 91 big_smile

A kde by sa mal nachadzat ten napis 2KF, podla ktoreho by mal motor pasovat z XT ?

 offline 

 

#4 13.07.2008 20:58:18

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha TT 600 karter


na čislu motoru - na pravym karteru. Předpokládám žes našel 2KF na hlavě, co? Tam to maj všechny TT a XT od ´87

Editoval Navrc.TT-R (13.07.2008 20:58:37)


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 13.07.2008 21:21:50

Re: Yamaha TT 600 karter


Bol som to pozriet. ale nanestastie to nieje 2KF ale 34K sad  neutral

 offline 

 

#6 13.07.2008 21:37:08

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha TT 600 karter


Ale to je typ hlavy. V čisle motoru byvá psany co je to za typ, ne?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#7 13.07.2008 21:47:44

Re: Yamaha TT 600 karter


Vsade je len 34 oznacenie, aj v cisle motora. tongue

 offline 

 

#8 13.07.2008 21:53:01

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha TT 600 karter


A nemáš v tom čisle motoru 34L?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#9 13.07.2008 22:00:35

Re: Yamaha TT 600 karter


no nie. bohuzial. Takze potrebujem najst lavy karter na TT 34K. Co asi nebude lahka zalezitost. tongue

Uz sme to vybrusili ten zlom a karter este skusime zavarit buduci tyzden. To bude prva sanca tongue

 offline 

 

#10 22.08.2010 16:17:57

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Yamaha TT 600 karter


Zdravím všechny.

Mám dotaz ohledně levého karteru na TT600S, 2KF, r.v.96, VIN: BL*4GV-002564*. Potřebuju ho někde koupit.Pužitý nikde není a rok to shánět nechci,tak jsem chtěl koupit nový,ale v Yamaze v Č.Budějovicích za něj chtějí přes 8tis.Nevím bohužel číslo dílu,abych se podíval i jinde a mám strach objednávat něco někde jen tak bez jistoty,že to bude ono.Máme v partě 3 TTčka r.v.92,96a98 a každé má ten karter jiný.Ta cena se mi zdá dost vysoká.Na jiné modely stojí kolem 4tis.V Yamaze mi to zdůvodnili malou sérií tohoto modelu.Kdyby někdo vědel číslo dílu podle VIN,nebo mohl poradit kde takové věci nakupujete,tak bych byl moc rád.

Díky moc. Martin.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1241_05082010475.jpg


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#11 22.08.2010 22:43:41

Kraťas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 154
Založená vlákna
Místo: Olomoucký kraj
Motorka: Honda XR 400R
Věk: 29
0 0

Re: Yamaha TT 600 karter


Zdarec, mam kartry z xt 600 typ myslim 2WJ, rok 91. Pravej je KO a levej je v pořádku. Leží mi to doma.
Kartry se ale vrtají v páru a myslim že není dobrý je kombinovat. Možná by ale šlo nechat někde vyvařit díry a znovu vyfrézovat.
Já jsem tenkrát sehnal oba.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1428_dscn0770.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1428_dscn0918.jpg

 offline 

 

#12 22.08.2010 23:20:56

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha TT 600 karter


Lasky:

abys tady nemystifikoval, tak potřebuješ jenom levy viko, ne? Kartery máš v pořádku... Mám víko na TT-R, ale to ti asi pasovat nebude, co? Nejde o tvar, ale o dosedací plochy. Zkus to porovnat s tim TT-R co tam máte


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#13 23.08.2010 06:12:35

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Yamaha TT 600 karter


Navrc.TT-R napsal(a):

Lasky:

abys tady nemystifikoval, tak potřebuješ jenom levy viko, ne? Kartery máš v pořádku... Mám víko na TT-R, ale to ti asi pasovat nebude, co? Nejde o tvar, ale o dosedací plochy. Zkus to porovnat s tim TT-R co tam máte

Sedět to nebude. TTRko má jinou (kratší) kliku a užší magneto = nižší víko+ jiné zapalování.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů