|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 honda xr600 olej#1 21.03.2012 21:33:03
honda xr600 olejAhoj! offline #2 21.03.2012 21:45:49
Re: honda xr600 olej20w50 už je dost si myslim, když tam máš chladič tak postačí 15w50, který používám i já od motulu ( zatim bez chldiče). Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #3 21.03.2012 21:50:21
Re: honda xr600 olejwáca: offline #4 21.03.2012 21:51:50
Re: honda xr600 olejnevim jak u XR, ale já mám NX 650 což je podobný motor a tam je předepsaná výměna oleje na 3000km Editoval wáca (21.03.2012 21:52:10) Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #5 22.03.2012 08:01:46
Re: honda xr600 olejV létě určitě není 20W50 prolém. Kdyby to nemělo protlačit 20W50 přes chladič, co by potom motorka dělala za studena, když je zima, třeba s 10W40 která bude za chladnýho počasí stejně hustá jako 20W50 za teplýho počasí a taktéž studeným motoru. Editoval Noend (22.03.2012 08:16:42) offline #6 22.03.2012 16:58:26
Re: honda xr600 olejNoend: offline #7 27.04.2018 19:17:36
Re: honda xr600 olejneviete poradiť nejaký vami overený olej pre XR 600 ? Hlavne aby nešmýkala spojka...idem ju meniť a nerád by som ju odpálil nahovno olejom. Teraz keď mi šmýka som skúsil nejaký lacný shell 15w50 a s tým šla už totálne do sračiek...predtým som jazdil valvoline 20w50. offline #8 28.04.2018 10:26:45
Re: honda xr600 olejSpojka zacne vetsinou klouzat kdyz se zmeni znacka oleje. Ale pokud ji davas novou a budes davat jeden olej tak vydrz spojky bude zalezet uz jen na tobe. Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #9 28.04.2018 11:27:15
Re: honda xr600 olej offline #10 28.04.2018 14:14:09
Re: honda xr600 olej
Blbost, měním klidně 4 značky oleje - každou výměnu jiný Sunoco, LM, Motorex, ELF .... a spojka funguje normálně, rozdíl je jen do ohřátí motoru .... vždyť to ani jinak nedává smysl. offline #11 28.04.2018 19:06:19
Re: honda xr600 olejkolikrát jsem četl případy na m.cz že po výměně značky oleje začla spojka klouzat. proto se to tam dělí na dva tábory Motul/Castrol :-D Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-) offline #12 02.05.2018 18:07:26
Re: honda xr600 olejNo, tak som hladal v manuále od XR 600...ten manuál je starý. Tak som pozrel do manuálu XR 650L (čo je ten istý motor) ale manuál je z roku 2009 a píšu tam tieto nezmysli (viď. obrázky). Olej nesmie byť "energy conserving" nesmú v ňom byť "graphite" / "molybdenum" aditíva, nesmie to byť non-detergent, vegetable or castor based racing olej offline |