|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 tt 600 59 x stator#1 23.10.2009 19:30:44
tt 600 59 x statorje mozne pouzit na tuhle masinu stator ze staryho xt 600????? rozmery jsou stejny jen ma vic civek draty sedej odpory civek taky a snimac je naoko i na odpor stejnej pujde to???? offline #2 23.10.2009 23:29:00
Re: tt 600 59 x statorhosi pracicka jak hovado celej den na tom makam az tet v nejakejch 10t vecer mi doslo kdys jsem to znova rozdelal ze ten plech jak drzi snimac otacek je u xt tvorovanaj jakoby ven(ma sirsi rotor)a u tt dovnitr takze ten z xt byl moc daleko dal jsem tam ten t tt ale civky z xt a slape to paradne---at to jezdi offline |