Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

tt 600 59 x stator

#1 23.10.2009 19:30:44

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

tt 600 59 x stator


je mozne pouzit na tuhle masinu stator ze staryho xt 600????? rozmery jsou stejny jen ma vic civek draty sedej odpory civek taky a snimac je naoko i na odpor stejnej pujde to????
jaky by asitak melo jit napeti ze zapalovacich civek statoru do cdi kdys slapnu a jaky z cdi do indukcky kdyz slapnu??? volty??desitky voltu???.....?

 offline 

 

#2 23.10.2009 23:29:00

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: tt 600 59 x stator


hosi pracicka jak hovado celej den na tom makam az tet v nejakejch 10t vecer mi doslo kdys jsem to znova rozdelal ze ten plech jak drzi snimac otacek je u xt tvorovanaj jakoby ven(ma sirsi rotor)a u tt dovnitr takze ten z xt byl moc daleko dal jsem tam ten t tt ale civky z xt a slape to paradne---at to jezdi

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů