Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

H4 žárovky

#1 13.10.2009 09:10:34

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

H4 žárovky


Dnes jsem si koupil H4 Osram Night breaker. Co mě dost překvapilo, tak zespod krabičky se výrobce přiznává k menší životnosti žárovky  oko1 . Má stím někdo zkušenost? Na TTR mám žárovku H4 NAVARA už asi 2 roky a furt drží...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#2 13.10.2009 10:51:34

Bruce TTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 328
Založená vlákna
Místo: Lanškroun
Motorka: XT 600 43f
Věk: 29
0 0

Re: H4 žárovky


Suchman:

Jojo, svítěj sqele, měl jsem je na autě, ale nevydržej skoro nic. Ale mě teda nevydržej žádný žárovky, který jsou s větší svítivostí. Vyzkoušel jsem asi šest druhů...   a31 

Teď tam mám no name obyč žárovky a a ani nepamatuju, kdy jsem měnil ...   a14 


To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje...

 offline 

 

#3 20.10.2009 21:37:54

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: H4 žárovky


Obyč žárovky za 50kč. Nepoznám rozdíl od těch za 200.

 offline 

 

#4 20.10.2009 21:45:56

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: H4 žárovky


Taky jsem dal 100W a odešel mi přepínač dálkový / potkávačky neudržel takovej proud. Kmarád má na KTM640SM xenon, prej to není žádnej zázrak ale vypadá to ve de sqelě


Vem za ní

 offline 

 

#5 20.10.2009 21:57:43

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: H4 žárovky


My prodáváme Philips a musim říct že i základní (obyč) Philipska žárovka svítí malinko líp než obyčejná Osramka. Dělá se pak několik verzí zesílenejch a odolnějších žárovek jako třeba Motovision, ale ta cena je nechutná. Svítěj o 40% a některý typy až o 80% víc než obyč. Musim říct že to je opravdu znát.


Dej koním pít...

 offline 

 

#6 21.10.2009 06:31:55

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: H4 žárovky


Semis napsal(a):

My prodáváme Philips a musim říct že i základní (obyč) Philipska žárovka svítí malinko líp než obyčejná Osramka. Dělá se pak několik verzí zesílenejch a odolnějších žárovek jako třeba Motovision, ale ta cena je nechutná. Svítěj o 40% a některý typy až o 80% víc než obyč. Musim říct že to je opravdu znát.

Philips +80% má taky zkrácenou životnost???


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#7 21.10.2009 07:24:55

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: H4 žárovky


v aute philips + 40 procent bile svetlo cca 3 roky a porad drzi a sviti opravdu vic,
na GSX philips motovision + 40 zlute svetlo 1,5 roku a sviti vice,
na DR obycejna philips vydrzi tak pul roku, asi tema otresama, jezdim jenom teren, neresim, menim stoji par korun

 gp 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#8 21.10.2009 20:11:46

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: H4 žárovky


Suchman napsal(a):

Semis napsal(a):

My prodáváme Philips a musim říct že i základní (obyč) Philipska žárovka svítí malinko líp než obyčejná Osramka. Dělá se pak několik verzí zesílenejch a odolnějších žárovek jako třeba Motovision, ale ta cena je nechutná. Svítěj o 40% a některý typy až o 80% víc než obyč. Musim říct že to je opravdu znát.

Philips +80% má taky zkrácenou životnost???

Já už nevim přesně jak to je s tou životností. Některý typy mají opravdu výrazně vyšší životnost, ale u některejch je zase kladenej důraz hlavně na výkon a životnost je menší. My držíme skladem akorát tři typy: obyč, extra duty(pouze odolnější) a motovision(+40%světla a odolnější)


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů