|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98#1 22.07.2014 08:17:46
Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98Zdar pánové. Co neopravi izolacka, to neopravi nic! offline #2 22.07.2014 11:21:18
Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98Ok, díky. Info předám a děj se vůle boží. Co neopravi izolacka, to neopravi nic! offline #3 17.09.2014 06:59:58
Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98vyhul05: Přesně to mi teď dělá Suzuki rm 250 tak dám vědět až zjistím čím to bylo. #4 17.09.2014 09:27:20
Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98Ložiska na klice u zapalka máte v pořádku? offline #5 17.09.2014 09:44:00
Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98driftak: Já jo. #6 17.09.2014 09:45:25
Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98driftak: Mám podezření buď na indučku,snímač, vynutí, CDI. Něco z toho. |