Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98

#1 22.07.2014 08:17:46

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


Zdar pánové.
Známýmu vynecháva crko ve vysokejch otáčkách. Už má prý zkontrolováno vše, ale měl sundanej snímač od magneta, tak chce zkusit ješte tuto. Nevíte náhodou zda je určená nějaká vzdálenost?
Díky.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1980_snimac.jpg


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#2 22.07.2014 11:21:18

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


Ok, díky. Info předám a děj se vůle boží.


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#3 17.09.2014 06:59:58

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


vyhul05: Přesně to mi teď dělá Suzuki rm 250 tak dám vědět až zjistím čím to bylo.  a11 

 

#4 17.09.2014 09:27:20

driftak
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 501
Založená vlákna
Motorka: XR650R FE 501
3 0

Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


Ložiska na klice u zapalka máte v pořádku?

 offline 

 

#5 17.09.2014 09:44:00

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


driftak: Já jo.  neutral 

 

#6 17.09.2014 09:45:25

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vzdálenost snímače od magneta Honda cr125 r.v. 98


driftak: Mám podezření buď na indučku,snímač, vynutí, CDI. Něco z toho.  neutral 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů