PavelF napsal(a):
Zdravím potřeboval bych poradit s Pegaso "92" najednou jsem ho nemohl natočit a z přepadu airboxu tekl benzin. Vydal jsem vzduch. Filtr vyměnil . Vyndal karburator objevil jsem praskle membrány koupil nové vyměnil a vše dal zpět a opět to nechce chytnout , motor se točí ale jako by tam nešel benzin( je otevřeny) a z přepadu to zase teče nemáte někdo tucha co by to mohlo by.. Díky
rozeber a vyčisti to poctive,pod plovakem je jehla ktera ma držet hladinu v komore,bud skripla,nebo zasekla stači poklepat nekdy na karbec.