Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Spínač světel a blinkrů TT600R

#1 19.09.2009 13:05:22

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Spínač světel a blinkrů TT600R


Při hledání schématu a regulátoru na WR 250 jsem našel tenhle spínač na TTR... tak kdyby ho někdo měl rozbitý tak můžete objednat zde...
http://www.4strokesonly.com/SwitchType3.html
je to i s kitem na konektory YAMAHA


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#2 28.12.2009 11:31:18

Schade
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Místo: Lánov
Motorka: Yamaha XTZ750 SUPERTENERE
Věk: 25
Tel: 605 353 658
0 0

Re: Spínač světel a blinkrů TT600R


Suchman:A jak se to dá objednat??Objednával sis to nebo s tim máš náký zkušenosti??

 offline 

 

#3 28.12.2009 11:41:17

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Spínač světel a blinkrů TT600R


To ne, jen jsem to při brouzdání našel. Prodávají ale víc věcí elektro a dokonce tu někdo psal, že i něco kupoval.

BTW z mailu, jsem se nedozvěděl jesti máš TTR, nebo TTRE verzi, protože na TTRE mám ten ovladač doma


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 28.12.2009 12:23:51

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: Spínač světel a blinkrů TT600R


TTRE nema vypinani svetel - tam sviti porad potkavacky .Ja ten prepinac vyhodil a dal si tam z XT - vnitrnosti z toho z TTRE mam doma- kdyby nekdo potreboval

 offline 

 

#5 28.12.2009 13:16:39

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Spínač světel a blinkrů TT600R


No právě pro to se ho ptám  tongue . Já nevím, jestli má TTR nebo TTRE. Ono to jde zaměnit, ale na TTR ti potom pořád svítí obrysovka, protože tam jeden kabel/vypínač chybí. A přávě z TTRE mám ten ovladač doma.


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů